Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care lucrare a fost mai bună ?
Anita [ Blood Saya ]
43.75%
7 43.75%
Monochrome [ Lynnu ]
56.25%
9 56.25%
Total 16 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

DUEL : Anita vs Lynnu

#4
Anita: lucrarea ta te face sa intri in propria ta lume perfecta si apoi la final se intampla cva si revii la realitate. Pentru a face cititorul sa simta cand citeste mai mult decat se astepta sa simta si sa descopere e nevoie de mult talent si perseverenta pe care tu le ai din plin.
Lucrarea ta are tot ce ii trebuie o idee originala si dupa mine superba, descrierea amanuntita dar totodata care te fascineaza si dialogul tau e cireasa de pe tort... numai cuvinte de lauda am pt tot ce ai scris mai sus...felicitari pt munca ta, e o lucrare superba ce merita din plin citita

Lynnu: lucrarea ta e foarte ordonata si i-ai dat un aspect superb. Felul tau de a scrie este foarte frumos. Esti acolo, simtit gandesti esti personajul in sine. Ai un telent cu adevarat special in ceea ce priveste stilul tau de a scrie... lucrarile tale in general lasa un sentiment celui care le citeste. Sti ce faci, sti cum sa faci si sti sa arati asta...felicitari pentru lucrarile tale, pui ceva special in fiecare.

Amandoua sunteti sciitoare de nota 10... amandoua aveti ceva aparte care nu te lasa sa te dezlipesti de monitor pana nu termini de citit... felicitari pt tot ce ati realizat si veti realiza...

imi e greu sa votez pe cineva... sunteti prea talentate ...as vrea sa exista si o cale de mijloc sa aveti amandoua votul meu...21 dar cum nu poate exista decat un singur vot...acesta merge la Anita

imi pare rau Lynn sa nu crezi ca daca votul meu a mers la Anita tu nu esti o scriitoare talentata... nu conteaza cn castiga..conteaza ce ai realizat... esti foarte talentata si am bucur ca pot sa iti citesc lucrarile

Ce ma facut sa votez pt Anita? Sentimentele pe care ti le transimte lucrare ei au fost mult mai diversificate... iubire, frica, suspans, tradare , durere si fericire.
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler





Răspunsuri în acest subiect
DUEL : Anita vs Lynnu - de Flash - 06-07-2010, 08:25 PM
RE: DUEL : Anita vs Lynnu - de MisS.sAdiStic - 17-07-2010, 09:12 PM
RE: DUEL : Anita vs Lynnu - de Flash - 17-07-2010, 10:38 PM
RE: DUEL : Anita vs Lynnu - de Elina - 18-07-2010, 01:20 PM
RE: DUEL : Anita vs Lynnu - de mononoke - 18-07-2010, 02:52 PM
RE: DUEL : Anita vs Lynnu - de A'Svear - 19-07-2010, 01:41 PM
RE: DUEL : Anita vs Lynnu - de StrawBerry - 20-07-2010, 12:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel : Ayuka versus Lynnu Ayuka 7 5.960 04-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Duel > Rx vs Lynnu Flash 7 5.716 26-06-2010, 06:26 PM
Ultimul răspuns: Tox
  DUEL : Lynnu vs. Rx Flash 7 6.681 16-05-2010, 08:46 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)