Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Another Zup TV Thing Made By marina with my help

#1
Well..dupa cum zice si titlul am lucrat zilele astea cu marina,si am ajutat`o sa puna vizual o povestioara de`a ei...

Se numeste Chouei-Eternal Butterfly "seria" iar one shot`ul Over The Boundary Of Time..

Am vrut sa fie cat mai original,asa k am lasat japoneza,cine o stie foarte bine,sa taca din gura,stim k replicile japoneze nu corespund cu sub`urile noastre dar asta e..

Din poveste nu se intelege cine stie ce...asa k va zic eu..deci..din ce a zis marina

Cea blonda,se numeste Yumi,care este o eleva normala.Iar cealalta,bruneta se numeste Amy,cea mai buna prietena a lu` Yumi.Amy intarzie la intalnirea cu prietena ei.Dar se desparte de ea din cauza fratelui ei care are nevoie de ea.Yumi o urmareste .Intre timp apare si stapana lor (adica a ninja`urilor)Ayu cu un tanar amorezat, care este refuzat.Pisica aia reprezinta in realitate viziunea acelor ninja care o ataca pe yumi din viitor..cum s-ar spune ei sunt in copac si in fata lor e pisica.La secventa cu bataia se arata ca apar unii din copac..

Asa si...la inceput de to..unde zic ele "sakurano nemuchan" este o melodie din Ashura pt cei care nu stiu 10

Ninja pleaca sa o atace pe amy insa "o-ha-yo" apare yumi din viitor care ii tachineaza ca sa atraga atentia asupra ei se lupta si`i zice ca e din viitor s.a.

Sper c`ati priceput..o mai intrebati pe marina...asa..acum distributia...(shhh..marina sa nu citesti asta:Este prima,PRIMA chestie facuta de marina in sony vegas,adica PRIMA ei chestie cu un editor de video..pt k nu a folosit niciodata movie maker so fiti blanzi si nu comentati)

Eu,m`am ocupat de chestia aia care ar trebui numita opening,si de cealalta chestie care a trebuit sa fie ending..restu` e mana marinei 3


Sper sa va placa...daca e puneti intrebari,va raspunde one`chan knd se intoarce..

Over The Boundary Of Time
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Another Zup TV Thing Made By marina with my help - de Amy8D - 14-07-2008, 07:58 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)