Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Every girl needs her own Prince - Charming

#16
Heya :> Am trecut si eu pe aici , imi place ce a-ti scris pana acum . Pot sa spun ca este chiar reusit ^^ Imi place mult de Alice , mai ales de atitudinea sa . Ma enerveaza Shu -_-" Un alt baiat obsedat de de femei , in mare parte de sex xD Oare cand o sa-i vina mintea la cap ? xD Chiar daca nu este originala ideea , cu baiatul rau care ajunge pana la urma sa se indragosteasca , am vazut cateva momente care chiar mi-au placut . Cu siguranta nu o sa vad cam aceleasi chestii care le vad cam peste tot . Aveti idei bune , chiar stiti sa descrieti ceva , nu puneti 3-4 cuvinte la intamplare si aia ar insemna descriere . Naratiunea am vazut ca se imbina foarte bine cu dialogul , care la randul lui nu este sec . Deci este ok . Greseli am vazut in celalalte capitole , dar am observat ca au fost corectate de ceilalti cititori deci nu o sa le mai scriu din nou . Oricum sunt doar de tastare , greseli de astea face tot omul xD In ultimul capitol nu am vazut greseli , am citit repede , oricum ... nu am stat sa le caut atent xD Sper sa se intample ceva frumos cu Alice si Shu , ceva la care nu ma astept , ceva original . Stiu ca puteti sa faceti asta :> Eu una o sa citesc in continuare acest fic , astept cu nerabdare urmatorul capitol . Succes in continuare si spor la scris . Va pup :*

Don't try to be perfect . Just be yourself .



Răspunsuri în acest subiect
RE: Every girl needs her own Prince - Charming [by Nya & Mels] - de ^ToxicK kiD^ - 06-01-2010, 10:07 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)