Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo!

#4
*Gets glomped by Sakura*

I guess I should have seen that coming, ne? ^^"

1. Deja ai facut-o XD

2. Ohohohoho, atat de putin loc si atat de multe animeuri 39. Hmmm let's see: Durarara!(:X), Kimi ni todoke, Kyou Kara Maoh, Paradise Kiss, Gravitation, XxXHolic, Kuroshitsuji, D.Gray Man, Junjou Romantica, Ouran Higschool Host Club, Kobato, Shugo Chara, Samurai 7 etc. Lista e foarte lunga 21

3. Hmmm, jocul meu favorit... E egalitate intre Final Fantasy si Kingdom Hearts.

4. Pfffft... Pai imi e greu sa aleg doar unu, asa ca o sa dau unu(sau mai multi 21) in cazul fiecarui anime si joc de mai sus: Heiwajima Shizuo, Orihara Iazaya si Masaomi Kida(Drrr!), Chizuru(Kimi ni todoke), Cecile si Anissia(Kyou Kara Maoh), Isabella si Arashi(ParaKiss), Yuki Eiri si K-san(Gravitation), Yuuko si Watanuki(dar mai tarziu)(XxXHolic), Ciel si Finny (Kuroshitsuji), Miranda Lotto, Kanda Yuu si Lavi(D.Gray Man), absolut toate personajele din Junjou Romantica 24), Honey-sempai, Mori-sempai si bineinteles gemenii Hitachiin(Ouran), Kobato si Fujimoto(Kobato), Souma Kukai (Shugo Chara),Kyuzo(Samurai 7), Lulu, Aurn si Kimari(FFX), Yuna si Rikku(FFX-2),Cloud Strife si Vincent Valentine(FFVII), Basch(FFXII), Fang, Lightining, Hope, Lebreau, Maqui (FFXIII), Namine si Kairi(KHII), Terra, Aqua si Ven(KH Birth by sleep).


Ma dor degetele. Ruru-chan out.



Răspunsuri în acest subiect
Yo! - de Ruru-chan - 27-03-2010, 03:33 AM
RE: Yo! - de SooMin - 27-03-2010, 03:37 AM
RE: Yo! - de Ruru-chan - 27-03-2010, 04:00 AM
RE: Yo! - de SooMin - 27-03-2010, 04:25 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)