Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Katekyo Hitman Reborn !] Katekyo Hitman Reborn !

#4
-bursts in-
VOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOI.
AM REUSIT SA AJUNG LA ZI SI CU ANIME-UL SI CU MANGA-UL HAIL MEEEE.
In alta ordine de idei, anime-ul asta e favoritul meu pffff.Vedeam peste 10 episoade pe zi si l-am terminat intr-o saptamana :'D
Ce pot spune, are de toate o_O Eu initial m-am apucat de el pentru bishies, seriously 24 Si toata lumea era like AHH,KHR,HIBARIGOKUDERABLABLA asa ca I gave it a try too.
Singurele persoane care m-au enervat au fost aia din Millefiore.THEYCANGODIEE.[well, they do die but whatever]
In plus, asta cred ca e singurul anime la care inca nu am plans, srsly. [la manga erau sa imi dea lacrimile dar m-am abtinut d'ohohoho]
Personajele favorite...hmm...pai ar fi Tsuna, logic [care arata extraordinar de bine in hyper dying will mode],Giotto [ca deh, doar seamana cu Tsuna], Gokudera [the JUUDAIMEI gets annoying at some point but I still like him extremly much <3], Yamamoto [ohfrate D: Parca nimeni nu il place.Mie mi se pare cute nestiinta lui xD Chiar daca in the future arc devine.. pfoi.M-a lasat masca :\], Dino [GOD II URASC FRIZURA DIN FUTURE ARC.HATEHATEHATE.], Hibari [His 'kami korossu' gives me chills on my spine], Mukuro [AHHMUKURO <3 kufufufu], Shoichi [eh, I really started liking his future self xD Desi am ramas WTF cand am vazut ca un personaj care aparuse intr-un episod filler va avea asa de mare importanta 22], Spanner[ SPANNAH <3 I LOVE HIM.],Colonello [ KORAAAAAAAA. And dude, ce bine arata atunci cand era mare.], Lal Mirch [ I ship Lal x Colonello, what can I say], Squalo [VOOOOOOOOOOI], Bel [ SHISHISHISHI. Nu-mi placea prea mult de el cand l-a batut pe Gokudera but :'D], Fran[ I so like it when he gets randomly stabbed], Gamma [WHY DID HE HAVE TO DIE DAMMITTTT], Uni[sau Yuni,whatever.She's so cute and...and.. *sob*], Fuuta [:'D],Basil-kun~ si ...REBORN~ [l-am pus ultimul intentionat.Seriously.]


OKBINE E O DITAMAI LISTA, I KNOW.Dar nu m-am putut abtine D:
In orice caz, sper sa mai dureze cativa ani 21 Sper sa nu se termine o data cu Future Arc :\



Răspunsuri în acest subiect
Katekyo Hitman Reborn ! - de nolazy - 23-11-2009, 04:23 PM
RE: Katekyo Hitman Reborn ! - de YamaMina - 27-01-2010, 01:47 PM
RE: Katekyo Hitman Reborn ! - de Teh - 05-02-2010, 02:35 PM
RE: Katekyo Hitman Reborn ! - de Mitzuke. - 22-03-2010, 12:20 PM
RE: Katekyo Hitman Reborn ! - de Shiva - 26-03-2010, 10:49 PM
RE: Katekyo Hitman Reborn ! - de Rouge - 15-08-2010, 11:14 PM
RE: Katekyo Hitman Reborn ! - de Chriss - 09-08-2012, 02:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)