Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#58
Ok, am trecut pe aici si pot spune ca am ras foarte mult. =]] Chiar aveam nevoie avand in vedere k mi-e rau >.<
Cum sunt e hentai maniaca XD nu ma lepad de acest obicei si am fost prinsa de multe ori.
Eram la tata si ma uitam la un yuri si el, cam nebun din fire, mereu ma face lesbiana. Bine inteles k incepe discutia "-Nu sunt!, -Ba esti!" Asa =]]. Asta mai trebuia sa vada fix cand alea doua, intr-o ipostaza "decenta" isi faceau de cap. Mda, castile in urechi, nu am auzit usa. A venit si mi-a pus o mana pe umar, dandu-mi o casca din ureche si spunandu-mi mandru.
"Cand am zis k esti lesbiana, ziceai ca nu! Batman batman!" =]]
Apoi am fost prinsa in vacanta de Craciun de bunica. Cum si ea e nebuna (pe ei 2 ii mostenesc) si-a facut cruce punandu-se langa mine si spunand "Sfinte Dumnezeule mare! Stiu ca adolescentii din ziua de azi intrec masura dar doua fete? E la moda?" :]]
Mda, astea cred ca au fost cele mai penale faze. Adik, e o tara libera, pana cand si mama stie ca am scris ficuri hentai si ea le-a poreclit "povesti sexy" asa ca ce sa mai zica atunci cand ma prinde desenand scene hentai :]] Admira fiind multumita de detalii =]]
Ok, sper k nu v-am plictisit. 9 :]]
V-am pupat! pupic
What goes around comes around.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Bambilici - 16-02-2010, 11:08 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)