Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm fat so what?? [+18]

#7
Am să fac abstracţie de la subiect şi nu am să încep să iau la rând fiecare cuvinţel pe care l-ai scris că e prea mult de spus. În primul şi în primul rând ai o tehnoredactare......... atunci când începi un fic, chiar dacă nu eşti mare scriitor, trebuie să scrii totuşi decent. Nu vorbesc că ai fi folosit un limbaj vulgar, sau aşa ceva, de fapt nici nu mă interesează căci de citit nu am citit întregul capitol, ci mai mult am selectat părţile ce m-au interesat pentru a-mi face o părere, ci mă refer la faptul că tehnoredactarea ta este foarte .......nici nu ştiu cum să-ţi spun. Tu măcar te-ai uitat pe capitol să vezi cum ai putut să scrii. Eu nu înţeleg cum puteţi unii să scrieţi asemenea chestii. Tu măcar ştii limba română. Acum iartă-mă că spun, dar tu tehnoredactare nu ştii să scrii, eu asta deduc din ce ai putut tu să spui. În afara problemelor tale gramaticale, descriere nu ai, dar să trec cu tine şi să-ţi povestesc greşelile de redactare...mai bine ai încerca să rezolvi problemele de tehnoredactare. La unele părţi nici nu pot înţelege concret ce ai spus, aici de exemplu,

Citat:Niciodata n-am crezut ca o sa-mi impartaseasca sentimentele.Nu mie ce este drept.Dar a trebuit sa astept 3 ani sa aflu.
El???Mie?Mie??Nu as fi crezut nici in ruptul capului.Prima data am crezut ca este unul din visele ciudate ale mele,dar,
dar m-am inselat.Ma iubea,ma iubea numia p mine.
Stateam pe patultul meu si ma gandeam la ziua de maine.Gandeam.Profund cred.
Ma miram de ce nu miroase a creier ars.La ce ma gandeam.
Hm..La printul meu.La cavalerul meu.Fat-Frumos al meu.Dar dintr-o data telefonul suna.
Il cautam disperata.La ce persoana dezordonata eram nici nu ma miram.
<Telefon afurisit ce esti?Unde naiba te-am pus>Dau la o parte rochita si il gasesc inca sunand.<Cee?? idioata de Ayumy!

Nici măcar nu îmi dau seama unde s-a trezit, nici când a vorbit la telefon. de fapt e o vraişte totală. So, estetica, la care eu pun mare preţ este alandala. No ofance, dar gramatica şi estetica mă înteresază în principal.

Acum, dacă te-ai suparat, asta este. Eu mi-am spus adevarata părere. Plus că titlul nu m-a atras deloc. Semnele alea nu se pun într-un titlu şi dupa fat urma o virgulă. Lucrează şi la virgule şi....la tot.


Baftă... ! ai nevoie
-



Răspunsuri în acest subiect
I'm fat so what?? [+18] - de ZuZuLInA - 18-01-2010, 10:23 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Verrine - 18-01-2010, 10:47 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Abbeh. - 18-01-2010, 10:55 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de ZuZuLInA - 19-01-2010, 12:09 AM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Abbeh. - 19-01-2010, 04:51 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Mitus - 19-01-2010, 06:20 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Flash - 19-01-2010, 08:01 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Kripterya - 20-01-2010, 05:47 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Mitus - 20-01-2010, 10:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)