Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Every girl needs her own Prince - Charming

#22
Heya.:D Am trecut si eu pe la ficul vostru.^^ What can I say?:-? Imi place mult ce ati scris pana acum, mai ales ultimele doua capitole, dar mi se pare ca ati cam grabit actiunea. Alice[ce mult imi place acest nume:x]imi place atitidinea ei, dar este cam schimbatoare. Au fost unele parti super tari, care mi-au placut enorm de mult.xD
Shu, la inceput mi s-a parut genul tipic de baiat care se culca cu toate fetele, dar...hmm, cum sa spun:-?...in acest ultim capitol, cand i-a spus ca si el o iubeste, mi-am mai schimbat parerea despre el.^^
In privinta lui Aiko nu prea stiu ce sa spun.:-? Va deveni un personaj negativ datorita... sa spunem datorita faptului ca nu-l vrea pe Shu impreuna cu Alice?:? Sau e geloasa pe Alice ca Shu o iubeste?
Chiar imi place mult cum scrieti. Si vreau sa va felicit ca scrieti cu diacritice.^^ Nu am observat vreo greseala de tastare sau poate nu am vazut eu.
De abia astept urmatorul capitol.:D Mult noroc la scris.^_^
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.















Răspunsuri în acest subiect
RE: Every girl needs her own Prince - Charming [by Nya & Mels] - de Berry. - 14-01-2010, 11:13 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)