Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#31
In mare parte viata mea este un esec este cel mai urat lucru incerk sa uit k treaiesc ,incerc sa uit ce sunt dar mai rau ma afund in ganduri ,imi doresc sa se termine am trecut prin prea multe dar durerea te face mai puternik
Doar de data asta vreau k lumea sa stie ce simt ......
Sa fiu sincera niciodata nu am fost iubita ... chiar vara trecuta m`am increzut in persoane kare mint si te fac sa suferi intodeauna m`am ascuns in spatele zambetului si cred k prin ce trec eu stie o singura persoana o colega kare pot sa zik k viata i`a luat toate bucuriile2
Cel mai dureros moment al meu a fost atunci cand n`am vrut sa ma duk la tara pur si simplu2
Era o zi ploioasa si atunci vb k kapra de fata a mamei mele vitrege iar fata aia te face kum are chef chiar si pe taicamiu
Nu stiu cum draq de am promis k merg la tara k nici nu mai vb k aia de 2 saptamani incerkam s`o uit .Soramea nesimtita kum era mi`a luat telefonul sa asculte muzika parka al ei nu avea muzikabla bla .Vaca s`a dus sa faca kanto impreuna k maicamea s`o insoteasca.Eu k orce om s`a culcat cred k pe la 5 dimineata si m`am trezit k taicamiu in fata blokului k kapra si zdreanta sa merg eu la tara obligata 0.o am refuzat si kapra a inceput sa trimita mesaje pe telu meu k "hai fata la tara in ****#$%@#3#$ )si injura iar telu era la soramea eu i`am deschis usa lui taicamiu si m`a facut k pe draq influentat de zdreanta si capra si mi`a zis niste cuvine care k adevarat m`au durut "tu sa uiti k sunt tatal tau sa uiti k am zis vreodata k te yubesc"ca dati seama cum m`am simtit si chiar a zis k regreta ziua in kare m`am nascut sid toate astea de ce pt k asa a vrut kapra sa merg eu la tara k vrea sa vada un baiat sau ceva de gen doar deasta vrea ea la tara

Si eu regret ziua in kare m`am nascut regret k am incercat sa fiu buna k cineva kare ma uraste



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 146.001 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)