Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Paint me with your love [+16] [yaoi]

#4
Waaaaah... Adyna_45 multumiri speciale de commu de pe mess si uite-ti cadouu' de Craciun de la noi. [As for all of you, merry X-mas... I wish you the best and may your beloveds be by your side in the next year and you price 'em while you still have 'em :-p]

Capitolul 3 - Revelatia

Il simtea in interiorul sau fierbinte si rigid, il simtea umplandu-l si satisfacandu-l. Auzea coruri de ingeri, gamete de excitatie si gafaieli din cauza miscarilor puternice.
Ii simtea limba in gura cum ii mangaia cerul gurii si Daisuke la randul sau si-a introdus limba in cavitatea bucala a celuilalt, care incepuse sa o suga cu lacomie.
Se zvarcolea lipsit de ratiune pentru a grabi ritmul miscarilor, isi ridica soldurile pentru a adanci penetrarile. In momentul extazului Daisuke l-a strans in brate pe celalalt si l-a muscat de umar. Aceasta a ramas in interiorul fierbinte al tanarului si l-a imbratisat lasandu-se peste el cu toata greutatea. Rasuflarea acestuia ii gadila umarul, iar cand clipea genele sale ii mangaiau baza gatului. Il saruta din nou pasional si mult pana il lasa fara suflare si cand sa intrerupa sarutul cel ce statea de-asupra inspira pe nas si ii insufla si lui Daisuke oxigen prin sarut.
Acesta il simtea in interiuorul sau intarindu-se din nou si incepu sa-si miste corpul pentru a-i spori excitatia. Se rostogolira si in acest fel il obliga pe Daisuke sa preia controlul.
Se ridica si cobora ca un carusel, se inalta pe un piedestal si cobora pe taramul pasiunii, se ridica si barbatul misterios si scoase limba astfel incat Daisuke in miscarile de urcare-coborare sa-si frece sfarcul drept de limba sa. Daisuke ii inlantui talia cu picioarele si il saruta apasat. Desi facuse sex cu numeroase femei si nenumarati barbati, nu lasa pe nimeni sa-l sarute pe gura pana la acest strain viril si fermecator, care il lua pe tanar in brate si il intinse langa el. Zorii diminetii i-au prins imbratisati. Daisuke dormea cu capul pe pieptul misteriosului barbat. Cand se trezi, masca ii era inca pe chip si era acoperit cu pelerina lui neagra. Langa el zari un trandafir visiniu si un billet: “ Fermecatorul meu Zorro, ai fost extraordinar. Esti asteptat de imparat la o baie cu namol. Sper sa-ti placa sa fi inamolit, te astept la Be Black”. Un scris impozant, hotarat si arogant ca si trasaturile ce s-au ascuns sub masca de noaptea trecuta si fara sa stie de ce, Daisuke avea sentimentul ca misteriosul barbat stia precis ca va merge sa-l intalneasca.
Tanarul pleca de la castel fara masca si pelerine radiind, ochii lui scaparand in licariri vesele.
Ajuns acasa, intra din nou la dus, iar apa calda evoca amintirile blande si fierbinti ale intrigantului barbat. In mintea sa era dezordine, inima ii palpita si acest lucru il supara pe tanar. Nu trebuia sa simta ceva asa puternic pentru cineva a carui fata nici nu a vazut-o. Dormii cateva ore sperand sa se mai linisteasca, dar cand s-a trezit masura camera in lung si in lat.
Cuprins de agitatie nici nu a observat ca a luat incaltari diferite si a plecat spre Be Black.
Intra si se lasa inamolit de angajata. Spera sa fie inamolit se strain, dar era multumit ca o sa-l intalneasca. Nu il stia pe barbat, dar stia cum devine dependent de frematarea buzelor lor impreunate. Il zari singur la marginea piscinei, se apropie si ii puse mana pe umar, barbatul se intoarse si il saruta in ochii lor erau aprinse luminile din orasul ingerilor. Trupurile si chipurile le erau acoperite de namol, dar buzele erau libere sa se guste, gurile lor sa faca dragoste pana la epuizare. S-au intins pe rogojina, cand se sarutau se auzea un cantec de vioara, cand se imbratisau in vazduh plateau acorduri de chitara, iar cand deveneau doua suflete intr-un singur corp ingerii cantau romante. Soarele rosiatic facea apa piscinei sa straluceasca in scanteieri de diamante, razele lui fierbinti mangaiau trupurile acoperite cu namol incintandu-le prea mult peste limita suportabilului. Daisuke inchise ochii ca pentru in secunda urmatoare sa-i deschida cand celalalt barbat i-a picurat apa rece peste trupul incalzit.
-Nu face asta, ma excita! spuse Daisuke.
Auzind aceasta strainul zambi dezvelind un sir de dinti albi orbitori.
-Imi place sa-ti vad trupul infiorandu-se sub privirea mea. Noaptea trecuta te-ai desfacut ca o floare ca sa ma primesti. Iti sarutam buzele dupa ce le muscai de placere, era intuineric, dar ti-am anticiupat fiecare reactie, fiecare fior si fiecare orgasm, spuse barbatul stand sprijinit in maini deasupra lui Daisuke.
- Ah! Taci! Mai bine vorbeste-mi despre tine decat sa-ti spun eu sa ma mananci, zise tanarul tragandu-l pe celalalt peste el.
- Nu e nimic interesant in viata mea. Provin dintr-o familie bogata, dar cu probleme mintale, am fost casatorit cu un barbat si am devenit pictor. Acum e randul tau.
Lui Daisuke i se puse un nod in gat si nici nu avu timp sa asimileze informatiile ca mintea ii fusese golita cu un sarut.
-Ti-as fi sarutat tot trupul daca nu ai fi fost acoperit cu namol, ii spuse tanarului.
Daisuke il prinse pe barbat in brate si ii trase capul aproape de chipul sau. Ii privi flamand buzele si isi linse propriile buze, limba lui fiind urmata imediat de cea a strainului. Isi indeparta picioarele si tremurand ii facu loc barbatului pentru a se conecta cu el.
Fiorii ce-i parcurgeau trupul ii cauzau o caldura puternica intre coapse ce-l molesea. Il astepta nerabdator sa-l umple, dar acesta amana momentul luand ambele organe intarite intr-o mana aplicandu-le acelasi tratament.
-Nu… ah! face asta! Vino, te vreau sa-mi simti caldura interioara. Ard!
-Cat esti de sincer. Nu pot sa nu-ti ascult chemarea, zise barbatul penetrandu-l rapid.
Ore de extaz, clipe de placere, soapte de dorinta. Alcatuiau un univers doar al lor in care pasiunea era soarele lor, dorinta inlocuia regina de clestar, fiorii simbolizau stelele, privirile lor luau locul marilor si oceanelor, iar corpurile lor suprapuse erau cerul si pamantul.
Il lua pe Daisuke in brate si-l duse pana la piscina, intra el primul, dupa care il lua pe Daisuke si il sprijini de marginea bazinului punandu-i picioarele in jurul taliei sale.
-Nu-ti fie teama, corpul se relaxeaza in apa, ii spuse acesta lui Daisuke.
Intai ii spala trupul de namol, incepu cu pieptul si odata ce era curat gusta sfarcurile in voie facandu-l pe Daisuke sa-l stranga puternic intre picioarele sale. Il patrunse din nou si tanarul sesiza ca intr-adevar trupul ii era mai relaxat. Simti intrand in corpul sau apa odata cu miscarile strainului, il trase sub apa si se sarutara pana cand lipsa oxigenului ii oblige sa iasa afara. In tot acest timp namolul li s-a spalat de pe fete.
-Aizawa, tipa tanarul cu lacrimi ce navaleau rapid in ochii de furie, de soc si din ceva ce nu putea fi explicat, dar care il umilea.
-Daisuke, sopti pictorul fara glas ce se afla inca in interiorul tanarului, care o lua la fuga.
-Intr-adevar, am fost o curva masculina si m-am comportat ca atare, dar de cat sa ma fi culcat si cu el as fi preferat sa mor, spuse Daisuke tragandu-se de par.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Paint me with your love[Yaoi 16+ by love_anime & Bluuu~Apple] - de aoixtenshi - 24-12-2009, 10:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Can I paint this love ? .Ema 4 3.252 13-03-2012, 10:16 AM
Ultimul răspuns: *|Dea|*
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 10.347 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 4.477 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.693 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 38.034 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 8.207 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.946 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 3.019 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.717 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 22.505 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)