Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16]

#4
Cred ca e prima data cand fac un comentariu de genu asta pe acest forum la cineva.
Am sa ma leg putin de ficul tau, si iti spun ca nu o fac cu rea vointa si doar din prrietenie pentru Myuu si Kaname.
Mi se pare un pic cam urat, un pic cam mult gestul tau de a face un fic tocmai cu Cinema bizarre, inteleg ca ii placi si tot asa, si eu ii plac:D mult, dar totusi ar fi trebuit sa iti reprimi dorinta de a scrie despre ei , deoarece a fost ideea lu Myuu si a lu Kaname sa faca un fic cu ei, a fost ideea lor originalasi cred ca din respect pentru ele nu ar fi trebuit sa faci asta. Nu te acuz de plagiat, dar intr-un fel ai facut-o fiindca ideea era a lor .
Totusi ar trebui sa intelegi ce o sa simta ele doua cand o sa observe asta...
Eu nu vreau sa te superi pe mine, dar acum ma aflu aici scriind acest coment in calitate de prietena a lu' Myuu si Kaname, si sincer gestul tau a fost foarte foarte urat fata de ele...
Daca voiai sa scri un fic ar fi trebuit sa te bazezi pe o idee originala, si nu sa o iei de la altii
dupa cum am mai zis eu nu am nimic cu tine, si nu vreau sa te superi pe mine,dar vreau sa constientizezi ca ceea ce ai facut nu a fost deloc bine, si poate o sa zici ca cine sunt eu sa te critic pe tine, si ca e problema ta, dar vezi tu dupa cum am mai zis imi imaginez ce simt prietenele mele;) si nu pot sa nu iti spun.
Inteleg ca ai vrut sa faci acest fic fiindca iti place Cb , dar daca ai vazut ca e deja un fic( primul fic facut cu ei) ar fi trebuit sa nu te lasi tentata. Crede-ma de multe ori am vrea sa facem si noi ce face si " vecinu" dar nu e posibil, fiindca nu cred ca tie ti-ar conveni ca cineva sa te copieze:)
Cam atat, oricum imi imaginez ca nu o sa ma ai la inima...dar asta e
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria




Răspunsuri în acest subiect
RE: Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] - de Yaku-chin - 18-12-2009, 07:49 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) NiceBlueExorcisist 14 9.907 31-07-2012, 03:25 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cinema Bizarre dennnny_kiro 1 2.183 03-03-2010, 09:50 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)