Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Take your hands off from my present by Bonny and Dizzy

#3
Sa vedem:

1.Asta e parodie sau Fan-Fiction?Ca daca e parodie,sincer va zic ca nu mi se pare iesit din comun de amuzant,adica am ras la unele faze,dar incercati sa va puneti imaginatia mai mult la contributie,ca stiu ca aveti cu carul

2.Descrierea,nu prea este,si naratiunea la fel,aici vad mai mult dialog,eu stiam ca si intr-o parodie se pune descriere si naratiune.Iar dialogul predomina,uneori mi se pare putin cam aberant.

3.Asezarea in pagina,e putin cam alandala,pe langa faptul ca la sfarsit aveti foare mult spatiu intre anume parti,mai e si pus dezordonat.

4.Semnul intrebari la un moment dat l-ai pus de 3 ori unu dupa altul,unul era de ajuns.Nu ai pus semnele unde trebuie si de asta pare asa dezordonat.

Hmm...cam asta am avut de zis,daca nu v-a convenit ceva in comentariul meu zice-ti pe mess sau prin PM si nu o sa mai comentez.Puteti sa imi criticati ficul cat de dur se poate,dar asta a fost punctul meu de vedere...anyway,astept uramatorul capitol:D



Răspunsuri în acest subiect
RE: Take your hands off from my present by Bonny and Dizzy - de Corina. - 18-12-2009, 06:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)