Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Woohoo!

#4
bwahahahha XD
(i'm bi, btw)

ca filme, am multe care imi plac.
Am avut o perioada Twilight-maniac in care am vazut filmul de ii stiam replicile pe de rost 65 si mi-am cumparat si cartile. Totusi, printre filmele mele preferate se numara Cruel Intentions (originalul, 1), Engel + Joe (film german, despre droguri, sex si punk). I'm a vampire-movie type, deci majoritatea filmelor cu vamps se numara printre preferatele mele XD

anime...uh... GRAVITATION! sunt o maniaca mica (mare) xD
am animeul descarcat si vazut de mii de ori, am citit manga-ul, mi-am cumparat cele 2 novels, am si insigne
so yeah....i love gravitation 24

manga...da, citesc manga <3 Kaori Yuki e preferata mea. Seriile Cain Saga si Godchild au fost geniale 38 la fel si Ludwig Kakumei 24 si Angel Sanctuary, ofc 4

others: alte animeuri care mi'au placut enorm: loveless, code geass, school days, Kaikan Phrase, NANA, Vampire Knight (+ Guilty)
manga: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh.... damn.... ._. that's a lot of manga to talk about... in mare sunt oneshot-fan, genul shoujo, mature and stuff like that :lol: Gravitation manga = love!
imi place sa citesc, dar depinde de genul cartii. Mi-au placut Codul lui Da VInci si Ingeri si Demoni ale lui Dan Brown... Cartile thriller sunt genu meu. alte carti care mi'au placut au fost Noptile Salbatice, Justine (de Sade), Clubul Dante, etc

de la TDG imi plac: Pain, animal i have become, albumul nou e total 38
yea, i'm a horror fan XD inca de cand eram mica :lol: eu stateam si ma uitam la horror`uri inainte sa ma culc, iar maikmea tot trancanea ca "nu te mai uita ca o sa visezi urat 42 "
am chitara din decembrie anu' trecut, dar in mare cam sta degeaba XD mai invat cate un acord azi, cate un fragment dintr'o melodie maine, etc



Răspunsuri în acest subiect
Woohoo! - de Chii-chan - 05-12-2009, 04:41 PM
RE: Woohoo! - de xHellene - 05-12-2009, 05:10 PM
RE: Woohoo! - de Chii-chan - 05-12-2009, 05:18 PM
RE: Woohoo! - de khadaj - 06-12-2009, 03:23 AM
RE: Woohoo! - de Chii-chan - 06-12-2009, 03:20 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)