Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Denny`s Oneshots:[ figuri, impresii, alea alea :> ]

#4
(~.~)'Ryuu!! -> Multumesc pentru evidentierea greselilor. ^^ Ma bucur ca-ti place.
FallenAngel -> Multumesc ca citesti. Stiu, trebuie sa acord mai mult timp scrierii, dar acel one shot a fost pe moment.

Multumesc si celor care citesc. ^^

Celor peste 16 ani :-?.

Falsa iubire

~FlashBack~

- Chiar nu il iubesti ? a intrebat o fata in timp ce isi privea colega.
- Nu. a raspuns cealalta fata

~End of FlashBack~


Stau si ii privesc pe amandoi cum se giugulesc in fata mea. Incerc sa zambesc dar nu se poate. Nu am stiut la ce se referea cand m-a intrebat daca chiar il iubesc. Patetic. Odata ce a stiut ca nu il iubeam s-a dat la el si l-a cucerit. Abia atunci mi-am dat seama ca tineam la el. Bine spunea acela : Cand ti se ia un lucru atunci ii stii adevarata valoare. Si asa s-a intamplat si la mine, nu mi-am dat seama cat de mult il iubeam, doar dupa ce, presupusa mea prietena mi l-a luat. Il iubeam la nebunie, iar pe ea o uram la disperare. Reusesc sa imi mut privirea in alta parte, mi-am inaltat privirea spre cer, pentru un moment mi s-a parut ca cerul era rosu dar apoi mi-am dat seama ca era de la apus. Mi-am mutat privirea din nou spre cei doi. Se pare ca in loc de doua persoane a ramas una. A ramas el. Nu stiu cand a plecat ea, dar am ramas doar eu si el. M-a privit cu un zambet pervers pe fata. Observandu-i privirea m-am agitat. M-am ridicat de pe banca din lemn si am dat sa plec dar m-a prins de mana. Continua sa-mi zambeasca. La un moment dat s-a oprit sa mai zambeasca, m-a tras dupa el, prin tot parcul. Ma zbateam usor dar fara sa fac scandal. Undeva in mintea mea speram sa se opreasca. M-a dus pana intr-un loc izolat al parcului, dar asa parea, caci atunci am intrat in padure, si atunci m-a lasat de mana. Priveam imprejur speriata, nu stiam ce urma sa faca, sau daca o sa faca ceva, poate era doar un joc. Asta gandeam, doar ca sa imi provoc o stare de bine. S-a uitat la mine iar apoi s-a apropiat mi-a luat fata intre mainile lui si m-a saurat violent. Mi-am tinut buzele inchise pentru a respinge sarutul, iar intr-un moment de neatentie, i-am muscat buzele. S-a desprins de mine aruncandu-ma pe jos. A inceput sa ma injure si s-a uitat urat catre mine, atunci mi-am dat seama ca nu era de gluma. M-am ridicat de pe pamantul rece si am luat-o la fuga. Suprins de gestul meu nu a realizat ceea ce faceam doar dupa cateva secunde. S-a luat dupa mine incercand sa ma ajunga din urma. Am marit viteza in speranta ca voi putea sa fac ceva sa ies din padure spre parc, dar apoi mi-am dat seama ca ma ratacisem. Fara sa mai stau sa ma gandesc m-am ascuns dupa un copac. Respiratia imi era accelerata iar ochii imi erau inlacrimati. Tremuram din toate incheieturile sperand, nu, nu, rugandu-ma sa nu ma gaseasca. Imi era frica de el. Prin simplul fapt ca ma sarutase imi confirmase banuiala, aceea de a vrea sa imi faca ceva pervers. M-am uitat pe unde era, norocul meu era ca inca nu se intunecase de tot. Am simit ca cineva ma prinde de maini. Era el. In tot acest timp ... tot ce am facut a fost in zadar ? M-a trantit pe jos, ma dadeam inapoi pe masura ce el inainta. Avea o privire nebuneasca, chiar sadica. Am simtit ceva tare ca m-a lovit la spate. Era un copac, am dat sa ma ridic si sa fug intr-o parte dar m-a prins si m-a pus la loc pe pamant. Si-a desfacut pantalonii si i-a lasat in jos, la fel a facut si cu boxerii. Si-a lasat la vedere organul lui genital.

- Suge-l ! s-a rastit catre mine, m-am uitat la el urat. Suge-l ti-am zis ! a strigat si mai tare.

Voia sa o fac ? O sa o fac, l-am luat in gura iar apoi mi-am presat dantura pe el muscandu-l. A inceput sa strige, mi-am retras capul si m-am ridicat de pe pamant si am inceput iarasi sa fug. I-a luat ceva timp sa ma ajunga, iar cand m-a ajuns mi-a pus piedica iar eu am cazut lovindu-ma la ambii genunchi. Mi-am ridicat privirea si am vazut ca in fata era un lac. M-a intors cu spatele la pamant si el s-a pus peste mine. M-a lovit cu dosul palmei si a inceput sa imi descheie geaca. 'Pipaiam' solul incercand sa gasesc ceva cu care sa il lovesc. Am dat de ceva destul de tare, era un lemn, cred. L-am infascat in mana si l-am lovit in cap cu putere. A cazut pe jos pe jumatate lesinat. Nu am stat pe ganduri si mi-am aruncat geaca de pe mine. L-am luat de maini si l-am tarat pana pe puntea lacului. I-am lasat corpul acolo si am fugit inapoi sa iau alt lemn. Am mers catre el, isi revenea din ameteala. Am stat sa-i vad chipul plin de spaima. Intr-o fractiune de secunda rolurile s-au inversat, cel vanat a devenit vanator. Am zambit si l-am lovit de data aceasta cu mai multa putere peste cap. A lesinat de tot. Am arucat lemnul undeva pin lac si m-am aplecat spre corpul lui. Am inceput sa il imping spre margine tot mai tare. Intr-un sfarsit corpul lui cazuse asemenea unei pietre in apa adanca.

- Adio, iubirea mea falsa ! i-am spus in timp ce priveam cum bulele de oxigen continuau sa dispara. Apoi m-am intors spre padure si mi-am luat geaca mai apoi plecand acasa.


Dupa doua zile in care am stat cu sufletul la gura, deoarece credeam ca in orice moment urma sa descopere crima pe care am comis-o. I-au gasit cadavrul. Prietena mea era distrusa. Plangea incontinuu. L-a iubit asa cum il stia ea. Nu cunostea adevarata lui fata. Nu stia porcul mizerabil care l-a avut drept iubit. Dar eu stiam, eu cunosteam monstrul din el. Ghinionul meu era ca inca il iubeam. Chiar daca a incercat sa ma violeze sau ceva in genul. Il iubeam. Puteai sa schimbi iubirea ? Puteai sa o ucizi ? Puteai sa te prefaci la adresa existentei ei ?


Raspunsul era nu
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
RE: One Shots [ figuri, impresii, alea alea :> ] - de Denny - 19-11-2009, 10:40 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)