Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#41
pai mi s`a intamplat si mie...
eram acasa cu Nya venise pe la mine dupa scoala sa ma ajute sa`mi instalez un joc. si cat se incarca jocu` ce sa facem noi? cautam noi un anime hentai ca n`aveam ce face si chiar la partea ffff interesanta intra mama ca o furtuna in camera. ea: ce faceti? nya *strecurandu`se prin spatele lu` mama si apasand pe butonul care stingea calculatoru`*: ne gandeam la un plan de al detrona pe profu` de mate. eu: da, mami. ea: si tipetele alea ce erau? eu: se auzeau de la vecini, nu sti ca asa se intampla mereu?
noroc ca chiar se intampla mereu si mama nu a mai comentat si a plecat dar privindu`ne ciudat.
altadata, era Nya in calculatorul meu cu teamviewer`ul si ei nu`i mergea netu` prea bine deci am inceput sa ne uitam la un yaoi pe calcu` meu. si stam noi asa, Nya auzindu`se cum scuipa pepsi`ul pe care il bea [stiu asta ca vorbeam la telefon] si intra tata si zice: nu merge netu` in camera la noi si vreau sa vad la ce ora e meciu`. vede tata la ce ma uitam si are o fata gen: WTF! si pleaca nemai pomenind de asta never.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Crispy Stripsy - 16-10-2009, 06:33 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)