Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya ppl xD

#1
mda, nu am chef sa mai pun welcome'ul kilometric..asa ca spun ceva rapid despre mine
Nume: doesn't metter
Age: the same
Music: Rock, j'rock,j-pop, hip-hop, rap...but, in pricipal primele trei. ascult the gazzete, an cafe, bowling for soup, simple plan, good charlotte, green day, miyavi, alice nine, AAA, ai otsuka, on/off, anna tsuchiya, tommy heavenly6, the veronicas, ayabie, BoA, gackt, hikaru utada, KAT-KUN, koda kumi, kotani kynia, linkin park, morning musume, nana mizuki, nickelback,
nightmare, olivia, danger gang, lm.C, charlotte etc...
Cateva informatii despre mine: Hm, sunt o fire prietenoasa, indiferenta in unele situatii [depinde de starea mea de spirit, ce mi se schimba destul de usor], sunt putin cam sarcastica, si multi spun ca deja am ajuns la obraznicie [se poate, but pur si simplu nu ma pot abtine xD], pot spune ca sunt si o persoana agresiva [doar in unele situatii, in ultimul timp nu mai raspund provocarilor], asa...pot spune ca sunt aeriana [din ce in ce mai mult], nebuna [nu de'aia pe care o baga la sanatoriu ]
Culori preferate: negru , albastru, mov [nu ma vedeti pe mine in culori deschise, doar inchise ]
cam atat despre mine..intrebari?



Răspunsuri în acest subiect
Heya ppl xD - de LunatiQ - 21-09-2009, 07:28 PM
RE: Heya ppl xD - de LunatiQ - 21-09-2009, 07:30 PM
RE: Heya ppl xD - de Broken - 21-09-2009, 07:35 PM
RE: Heya ppl xD - de LunatiQ - 21-09-2009, 07:37 PM
RE: Heya ppl xD - de ToxiChou - 22-09-2009, 02:23 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)