Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Simfonia iubirii ~Naruto~

#4
Greselile de tastare pe care le-am observat in acest capitol:
impletira - probabil intalnira
decand- de cand
m-ai - mai
asupra a ceva- nu suna prea bine nu crezi?
inca mai fiind - inca fiind
aceia-aceea
de- din
si ma- si sa ma
inafara- in afara
din-in
Ador ficul tau si felul tau aparte de a scrie, vad ca ai o imaginatie bogata si mult talent. Naratiunea este foarte buna povestesti totul foarte fluent si frumos reusind sa ne captezi atentia. Nu grabesti actiunea. Reusesti din cateva idei sa faci un capitol frumos si interesant. Vreau sa spun ca imi place descrierea si modul in care o introduci in poveste, ca o profesionista. Dialogul este este foarte bun nu e sec si reuseste sa exprime foarte bine caracterul personajelor. Ideea este originala si foarte interesant, iar tu reusesti sa o cultivi bine. Si titlul m-a atras. Imi place ca scrii la persoana I, intotdeauna mi s-a parut ca in felul asta descrii mai bine. Imi place si modul in care sunt construite personajele si relatia stransa care se stabileste intre Neji si Sasuke. Cei doi se completeaza reciproc, iar Neji pare ingerul protector al lui Sasuke. Imi pare rau ca s-au certat si sper totus ca Sasu va reusi sa il opreasca inainte sa faca accident. Sper totusi ca nu isi va pierde cel mai bun prieten. M-a facut curioasa si cand ai spus ca Sauke si-a dat seama prea tarziu ca o iubeste pe Sakura...ma intreb oare de ce? Orucum ma tii in suspans. De abia astept nextul. Sincerele mele felicitari, scrii superb. Spor la scris.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.








Răspunsuri în acest subiect
Simfonia iubirii ~Naruto~ - de Linda - 25-06-2009, 01:30 PM
RE: Simfonia iubirii ~Naruto~ - de Linda - 05-07-2009, 02:24 PM
RE: Simfonia iubirii ~Naruto~ - de kutakutoka25 - 05-07-2009, 08:14 PM
RE: Simfonia iubirii ~Naruto~ - de Shilpa - 06-07-2009, 12:37 AM
RE: Simfonia iubirii ~Naruto~ - de Linda - 19-07-2009, 03:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)