Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zettai Kareshi * Absolute Boyfriend

#5
Draguta drama. Draguta idee.
Mi-au placut foarte mult personajele si felul in care au dezvoltat aceasta idee. Dupa ce tipa a dat toate indicatiile dupa care urma ca el sa fie construit am fost si mai curioasa si am zis ca nu ar strica totusi sa ma uit in continuare, poate o fi ceva dragut. Inceputul a fost superb, felul in care a trebuit sa il trezeasca, cum se uita la el cand l-a vazut prima data... Tipul a fost mai mult decat bun, felul in care se comporta cu ea, ce ii facea si pe langa asta toata lumea era geloasa. Am ras cu lacrimi de cate ori ea intra in problema din cauza lui, mai ales din cauza reparatiilor scumpe care erau necesare, sau cand afirma afirma ca nu e prietenul ei si el o lua in brate. Am ramas surprinsa cand tipii care l-au creat isi dau seama ca el incepe sa aiba propiile lui sentimente, asta a fost ceva in genu: "soc!!!"
Imi pare rau ca s-a terminat asa trist, el moare... Ah, aproape am plans. Ultimile episoade au fost surprinzator de frumoase, mai ales partea in care cei doi se duc la intalnire, iar el filmeaza totul si la urma ii lasa ei memoria [sau ce o fi fost aia] a lui.

Mi-ar place sa vad si o continuare si care normal sa se termine astfel: el ramane cu ea.
Cat despre manga, probabil o sa ma apuc cat de curand sa o citesc.



Ja ne...



Răspunsuri în acest subiect
Zettai Kareshi * Absolute Boyfriend - de Aly - 31-01-2009, 08:54 PM
RE: Zettai Kareshi * Absolute Boyfriend - de Aly - 16-03-2009, 01:09 AM
RE: Zettai Kareshi * Absolute Boyfriend - de AoiButterfly - 13-06-2009, 03:31 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)