Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prisoners of today

#11
Am aterizat din nou pe la fic. Nu se putea fara mine pe aici. Mda...probabil ca trebuia sa invat, sa ma culc devreme bla bla...dar nu se merita cand poti citi un fic aja kawaii:X:X. Mi-a placut mult capitolul si sper sa citesc cat mai repede continuarea. Greseli nu am vazut de niciun fel si poate ca nu le-am cautat, insa nici nu mi-au atras atentia.
"...de ce ai vrut sa stai cu mine in camera?
-Nu e evident? Vreau sa ma culc cu tine."
Astea sunt replicile mele preferate. Din momentul in care le-am citit ma rugam sa nu se razgandeasca profu si sa citesc ceva yaoi. Si dorinta mi s-a indeplinit..pacat ca nu a durat mai mult..eh multe mai vreau si yo:)). Oricum pentru prima lor intalnire cred ca a fost suficient, dar sa stiti ca nu scapati de mine daca nu ii faceti sa se culce impreuna din nou:X. Deci Ayumu nu s-a culcat cu nimeni pana acum...saracutzul baiat...presimt nu va mai fi pentru mult timp in aceasta stare...vai ce rau imi pare:)))
Pfff...cred ca ma chinui sa scriu comm-ul de juma' de ora. Problema e ca atunci cand imi place ceva, cu greu mai imi gasesc cuvintele...deci m-ati lasat fara cuvinte:D
Astept nextul si sper sa-l scrieti curand...gambate kudasai si ja ne:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Prisoners of today - de Yaku-chin - 21-04-2009, 05:02 PM
RE: Prisoners of today (by Mitsukai Yoru and Yaku-chin) - de myuu - 01-05-2009, 01:30 AM
RE: Prisoners of today (by Mitsukai Yoru and Yaku-chin) - de Dark~Melody - 05-07-2009, 04:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Today a girl,tomorrow a vampire Lara 2 2.491 03-03-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)