Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haruno High vs. Jukogu High introducere

#75
Imediat ce coborara scarile spre subsol, Misaki ramase putin in urma fiind atrasa de stralucirea unei lame foarte ascutite.
'- Ce cauta o katana in subsol? Mda e o scoala de baieti nu ar trebui sa fiu asa surprinsa!'
Cand se intoarse observa ca era singura, nimeni numai era in preajma ei, nimeni decat linistea noptii...si chitaitul unor soricei ascunsi printre lazi.
"- Kei?! Kei unde esti? Oops...se pare ca m-am ratacit, cred ca cea mai buna solutie e sa ies de aici pana nu ma ratacesc si mai rau."
Urcand scarile inapoi spre parter o lumina puternica ii impiedica pentru moment vederea. In fata ei se afla paznicul ce avea in mana o bata de baseball.
'- Cred ca de data asta chiar am dat de belea!'
Barbatul o lua la intrebari: ce cauta in aceea scoala, de ce coborase in subsol...insa pentru a scapa Misaki se folosi de un siretlic.
"- Inainte sa continuati vreau sa va anunt ca directoarea scolii Haruno se afla afara stand de vorba cu directorul acestei scoli, ei m-au rugat sa investighez subsolul si ar fi bine ca dumneavoastra sa fiti la post altfel veti avea mari probleme."
De indata ce paznicul se intoarse cu spatele Misaki disparu precum o fantoma, primul ei obiectiv fiind evitarea paznicului.

ooc: mitzuke
[Imagine: Untitled-1.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Haruno High vs. Jukogu High introducere - de hikari marina - 14-02-2009, 10:06 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Universul Puterii - Introducere Flash 9 8.730 28-05-2010, 01:05 PM
Ultimul răspuns: ammaniac
  Haruno High vs. Jukogu High ShyLie 7 6.119 05-11-2009, 03:53 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)