Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Solutia finala

#17
XxX...Georgiana...XxX - mersi ca ai gasit acea greseala, o sa fiu mai atenta cu greselile de gramatica:*
Life is pink - ma bucur ca ai avut satisfactia sa gasesti niste tgreseli, stiu cat de mult te-ai bucurat, nu prea cred ca o sa ai aceeasi bucurie si in capitolul asta:P
angelinozupxxx - thanks.... sper sa iti placa capitolul, desi stiu deja parerea ta despre yuri..
acest capitol este mai yuri, sper sa nu va suparati, dar am avut o inspiratie pe moment, si nu m-am putut abtine
Capitolul V - Actiune necugetata

Era o fata cu parul rosu, precum micile fasii din cer la apusul soarelui. In el se aflau fulgi de zapada, ce straluceau la lumina becului palpaitor. Pe sub geaca din blana de vulpe polara, ce ii trecea de genunchi, se puteau observa hainele sumare. Avea o fusta mini, ce acoperea doar zona intima. Abdomenul ii era strans de un corset rosu, ce ii acoperea putin, sanii voluptosi. In picioare purta niste cizme rosii, lacuite si foarte scurte. Aceste haine provocatoare nu se comparau cu privirea ei furioasa. Ochii sai caprui parca devenisera rosii, ca ai diavolului. Fata vesela, ce cucerea orice baiat cu privirea ei de pisicuta inocenta, disparuse. Devenise o creatura de care sa te temi, emanand doar ura. De fiecare data cand isi inchidea pleoapele, parea ca fiara adormise, asteptand momentul sa atace. Buzele sale de obicei apetisante, erau acum uscate, formand niste crapaturi.
- Hai odata! Ne asteapta Mark, jos. Nu te mai uita atat de uimita la mine si vino! tipa adolescenta, cand vazu ca Yuka nu se misca.
- Nu trebuia sa te mai ostenesti sa vii aici. Ti-am spus...nu merg si gata, sublinie fata.
Vazand ca ordinele inca nu ii sunt ascultate, Hinako deveni agresiva. Ii dadu o palma peste obrazul palid, iar acesta lua o nuanta rozalie, apoi rosiatica. O apuca de bratul stang, obligand-o sa iasa din apartament. Yuka ii dadu o palma cu bratul liber, in incercarea de a scapa. Insa, nu avu nici un efect asupra roscatei.
- Opreste-te...ma doare..., gemea Yuka. Spune-mi de ce esti atat de disperata sa merg in club cu tine? De ce vrei sa fiu mereu in preajma ta? Doar ai atatia baieti in jurul tau...
Hinako ramase inmarmurita, cand auzi intrebarile fetei. Nu stia ce sa-i raspunda. Isi ridica privirea, catre ochii puri si inocenti ai Yukai. Ii dadu drumul din stransoare, iar in momentul in care facu asta, bataile inimii crescura in mod accelerat. Era un sentiment pe care nu il putea explica. Isi cobori privirea catre buzele apetisante. Dorea cu disperare sa le simta. Se indrepta necugetat si incontrolabil catre Yuka. Isi puse mainile in jurul taliei, apoi cu o miscare brusca ii cuprinse buzele intr-un sarut pasional. Fata cu parul albastru nu ii raspunse la sarut, dar nici nu o indemna sa se opreasca. Totul se petrecea mult prea repede ca sa isi mai de-a seama de consecinte. Roscata reusi sa isi introduca limba in salasul umed, explorandu-i necontenit fiecare coltisor. Ii lingea usor buzele moi, apoi i-o introducea inapoi in gura, indemnand-o pe Yuka sa faca acelasi lucru. Simti cum corpul fetei vibreaza de placere, la fiecare sarut care il oferea. Nu isi mai putea tine in frau dorinta de ai saruta trupul. Isi indrepta mainile catre zona sanilor, masandu-i usor, prin tricoul subtire. Miscarile circulare deveneau din ce in ce mai rapide, facand-o sa geama de placere. Cobori incetisor cu saruturile catre gat, lingandul cu limba si muscand usor si pielea palida a fetei, facand-o rosie. Isi plimba mainile pe abdomen, ridicandu-i rapid tricoul. Isi cobori limba catre sani, iar mainile catre zona intima. O indemna sa se aseze pe parchetul invechit, astfel ii indeparta blugii. Isi cobori limba din ce in ce mai mult, ajungand la zona acoperita cu un material subtire. Ii mangaie coapsele, apoi le indeparta, facandu-si loc sa ii ofere placere absoluta Yukai. Nu ii mai indeparta chilotii, ci isi facu loc sa treaca pe langa el, patrunzand-o adanc cu doua degete. Dupa cateva miscari dureroase si le scoase, lingandu-le apoi, cu mare placere. Isi apleca capul incet catre zona intima a fetei, dorind cu disperare sa-i simta gustul. Brusc o voce alarmata de baiat se auzi.
- Hinako, ce d**cu faci?!tipa Mark. Te astept de-o juma' de ora in masina. Credeam ca ai omorit-o la cat de nervoasa erai, dar...
Baiatul cu parul negru, precum umbra intunecata din spatele sau, ramanase socat cand vazu ce face prietena sa. Ochii de un albastru pur, doreau sa nu fie niciodata martorii acestei intamplari. Se indrepta catre Hinako, ridicand-o de pe Yuka.
- Nu te credeam in stare de asa ceva..., spuse Mark dezamagit.
Hinako nu se impotrivi. Regreta enorm faptele facute. Se dadu cativa pasi inapoi, privind trupul vlaguit al fetei.
- Dute in masina. Vom discuta acolo despre asta, grai baiatul luand-o pe Yuka in brate.
Merse pe holul intunecat, intrand in prima camera, dar observa geamul spart, covorul acoperit cu zapada si petele de sange. Inspaimantat de actiunile fetei merse in urmatoarea camera, asezand-o pe patul, cu asternuturi albe, din stofa.







Răspunsuri în acest subiect
Solutia finala - de Apathy - 18-12-2008, 06:51 PM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 18-12-2008, 07:46 PM
RE: Solutia finala - de Kali?! - 18-12-2008, 08:08 PM
RE: Solutia finala - de CorinuTzZa - 19-12-2008, 12:04 AM
RE: Solutia finala - de Kinder - 19-12-2008, 09:11 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 21-12-2008, 04:04 AM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 21-12-2008, 04:01 PM
RE: Solutia finala - de Kinder - 22-12-2008, 08:54 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 28-12-2008, 12:44 AM
RE: Solutia finala - de Apathy - 31-12-2008, 01:39 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 31-12-2008, 01:51 PM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 06-01-2009, 11:00 AM
RE: Solutia finala - de Kinder - 09-01-2009, 09:58 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 13-01-2009, 01:36 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 14-01-2009, 12:28 AM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 15-01-2009, 10:33 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 17-01-2009, 12:04 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 17-01-2009, 12:39 AM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 17-01-2009, 01:42 AM
RE: Solutia finala - de Apathy - 07-02-2009, 08:25 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 14-03-2009, 01:04 PM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 14-03-2009, 02:37 PM
RE: Solutia finala - de Jasmine - 19-04-2009, 10:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Confruntare finala Lexxu 3 3.413 01-08-2012, 06:09 PM
Ultimul răspuns: Chriss


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)