Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#17
@sadnessinmysoul -> feel sorry for ya' 21 data viitoare cand te mai uiti inchide site-ul daca pleci or in cel mai rau caz pune un scaun la usa 71

--------------------------------
Damn era sa ma prinda azi :3 cand citeam JR [of course la o pagina..uh ^^" febletea mea] Ca de obicei a facut curat *she'll kill me with that T_T"* si eu stateam cu castile pe urechi..muzica versailles trosnea in urechile mele 21) incat nu auzeam nimic..noh noroc ca am nimerit esc-ul si a disparut pagina *uneori imi "iubesc" mouse-ul 21* but apoi dupa ce a iesit din camera in sfarsit >> cu aspiratorul ei cu tot...nici nu mai tineam minte la ce capitol eram 22 apoi am dat un search in creier si mi-am amintit ^^ noh dar se uita suspicios la mine cand mai aveam putin si scapam tastatura 24 cu esc-ul meu.
[Imagine: mi08ow.jpg][Imagine: eujbj7.jpg]
J-ROCK Power!
----------------------------------------------------



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de mikaru - 20-12-2008, 06:09 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
15 Vizitator(i)