Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#13
oh doamne 24 cat am ras citindu-va posturile 24 sa va povestesc si eu xD.
Era o seara din asta calda de vara, la mine in camera era racoare.Mama,tata & sora mea plecati la cimitir (absolutely horror 88)fiind asa de cald,nu m-am dus. Ma uitam la tv, nu mai stiu sigur la ce. Era 20:00, incepusem sa ma plictisesc o vreme m-am uitat pe pereti, am vorbit pe mess si am vb cate ceva cu prietena mea la telefon...Mi-am amintit ca am ascuns in lada de la pat 24 un dvd cu yaoi 88. Sting computerul si - ca tot omu obsedat de yaoi - uit cine snt, ce fac, unde snt si ma holbez absorbita la ecran. Ora 20:45 (eu nu am observat), familia intra in casa, dar camera mea e la etaj si nu am auzit nici macar cand mama a deschis usa camerei mele.Apare mama, televizorul fiind cu spatele la ea eu eram aiurita si nu stiam unde e telecomanda.Facand pasi repezi in fata...
- La ce te uiti?
- La fillmul de la Andreea ( o vecina ) si maine trebuie sa i-l dau inapoi asa ca ma mai uit o data ptr ca imi place.
Incercam din greu sa opresc telecomanda inainte sa vada, apoi parca totul s-a intamplat cu incetinitorul,a vazut ca e anime dar nu a vazut nimic "picant" ca sa spun asa...
Desi s-a prins ca mint ptr ca am zis ca e film si era anime, dar m-a lasat in pace
Cat ati ras?39 xD
[Imagine: tek4eee5a237a8f92439567.png]

If I could fly, I'd fly to you ! :mean:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Mischa - 16-12-2008, 10:41 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)