Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#12
God deci mi s-a rupt scaunu de la ce-ati povestit fiecare.Da da,parintii mereu ne spioneaza ca nah...21.Cred ca e timpul meu sa...povestesc o.O'''.
Tin minte ca ma uitam la un yaoi si eram singura acasa (mama plecata,tata plecat).Stateam eu linistita,cu castile pe urechi,volum mediu ca sa aud daca vine mama sau tata.Ma uitam in pace,trecea timpul si eram la ultima parte.Concentrata si neatenta cum eram eu,am impresia ca aud niste chei in usa,imi dau castile jos nimic,dar...my error: vine mama in sufragerie.
Cand ma uit la ea,ma intorc repede,noroc ca era cu spatele...God nu nimeream pauza si minimize la mozilla 24)))))),am scapat si mouse pe jos,se intoarce mama:

-Ce-ai facut?
-Eu o.O?Nimic,nimic o.O
-Te uitai la ceva?
-Nu nu,doar bantuiam youtube-u *a fost cat pe ce -.-''*
Pana la urma am scapat #:-S

Alta faza a fost cu manga.Citeam manga yaoi si mama se bantuia pe aici si eu zicand ca nu va aparea nimic,dau pagina,dau in jos si apare *perversiune totala*,am dat back imediat si am ramas like...wtf O.O"" si mama se uita la mine,iar eu am inceput sa rad ca o baka -_-'''.

Anyway...presupun ca odata si odata o sa ma prinda daca nu lucrez cu grija,desi..cred ca ar zice ca sunt obsedata si ca imi interzice nu stiu ce -_-''' si poate ca m-ar pedepsi,plus o morala si o criza de toata frumusetea 24



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de DeeXD - 01-12-2008, 07:30 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
13 Vizitator(i)