Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Twice temptation [yaoi]

#5
Primul pas

In bucataria celor doi frati, se nu auzeau decat rugamintile aprinse ale baiatului cu parul verde adresate fratelui sau, de al lasa in pace. Insa roscatul nu avea de gand sa se opreasca, acest lucru facandu-l pe tanar sa se ingrozeasca si mai mult. Credea ca e vorba de vreo alta trauma a fratelui sau. Insa cum sa se declanseze daca acesta nici macar nu adusese aminte de anumita persoana speciala ? Akito statea rezemat de mobila crem, in timp ce Shimizu isi strecura mana in pantalonii acestuia, dandu-i senzatii ciudate de la fiecare atingere. Incerca sa il opreasca prinzandu-i mana, insa tanarul fusese mult mai rapid, luandu-i-o si ridicand-o deasupra capului in timp ce isi lasa buzele sa se joace destul de violent cu cele ale victimei sale. Isi strecura limba cu usurinta in gura acestuia, studiind fiecare coltisor ca un adevarat jucator ce isi studiaza propriile carti de joc. Dupa multe incercari, Akito reusi sa il indeparteze putin, respirand mai greu.
-Te rog...opreste-te..!
Roscatul sa prefacu ca nu aude nimic, usor usor acoperind podeaua cu hainele celor doi. Orice ar fi incercat, nu il putea opri, pentru ca era mult mai puternic decat el. Isi lasa astfel garda jos, pregatit sa fie devorat de bestia cu ochii albastrii ce nu ii dadea drumul la mana, mai mult provocandu-i durere.Printr-o miscare lenta se apropie de pieptul victimei, incepand cu saruturile de jos in sus. In timp ce buzele ii strabateau bustul, o mana rece ii mangaia chipul lui Akito, cateva degete facandu-si loc printre buzele sale si fortandu-l sa isi deschida gura. Chiar daca nu recunostea, senzatiile incepura sa devina placute cu fiecare miscare brusca sau lenta facuta de roscat care parea sa controleze tot jocul. In timp, Akito se pierdu in nostalgie, lasandu-si fratele sa isi exprime mult mai mult placerea de a se juca cu corpul sau. Deodata Shimizu ii acoperi gura, acest lucru facandu-l pe baiat sa priveasca confuz. Raspunsul il aflase imediat ce simti cum este patruns cu lacomie.
Dupa doua ore de “chin fizic”, Shimizu se ridica alene de jos. Isi privi fratele cu coada ochiului, ce statea in acelasi loc cu genunchii la piept, incercand sa ascunda lacrimile ce ii invadau ochii. Simtea o durere prin tot corpul, mai ales in partea de jos unde roscatul avusese cea mai mare atentie. Shizimu se apropie de el, ridicandu-i barbia ca sa poata vedea cele doua smaralde ciobite.
-La inceput credeam ca voi regreta dar se pare ca nu e asa…
Roscatul lua un pahar cu apa si il intinse. Akito nu spusese nimic, decat actiona, aruncand paharul in peretele din dreapta. Imediat mii de cioburi invadara podeaua, aproape de picioarele baietilor.
-Nu esti decat o bestie ce isi satisface placerile din senin ! Crezi ca daca de comporti gentil rezolvi ceva ? se rasti acesta stergandu-si apasat lacrimile cu maneca de la bluza.
Tanarul nu isi mai gasea cuvintele. Vazandu-l in starea aceea, intradevar destul de neplacuta, facu pasi spre usa, lasandu-l singur in camera intunecata de jaluzelele dese. Cand auzi scartaitul usii, Akito rasufla usurat in sine, incercand sa se ridice de jos. Imediat simti o durere ce ii strabatu tot corpul. Se sprijini de mobilier, indreptandu-se destul de greu spre baie. Cand ajunse acolo, isi privi chipul in oglinda. Parca statea si se uita la o persoana necunoscuta care hotarase sa isi lase corpul in grija alcuiva. Ii era rusine de el insasi, nici nu isi mai putea privi propria reflectie.
Simtindu-si corpul atat de murdar si batjocorit, se hotara sa faca un dus. In timp ce pielea sa se rasfata cu apa calda, in cealalta camera “domnea” pe scaunul de la birou Shimizu, ce rasfoia niste foi legate de scoala. Incerca sa gaseasca idei, miscand pixul dintr-o parte in alta. Fara rezultate insa, nu se putea concentra deloc.
"Nu esti decat o bestie ce isi satisface placerile din senin..."
Isi lasa capul in maini, rasfirandu-si degetele prin par. De-abia acum realizase ceea ce facu. Il obligase sa joace dupa regulile lui, sa isi daruiasca corpul fara voie, sa isi lase buzele posedate de un monstru. Mersese prea departe.
-Unde mi-a fost capul…? Akito..
Incet, incet incepu sa se lase seara peste oras. Akito ramasese in dormitor, incercand sa se obisnuiasca cu linistea din camera. Nu se auzea nimic, doar din cand in cand cate o masina ce trecea cu viteza pe strada, provocand un usor zgomot. Corpul inca il mai durea, aproape peste tot. Isi ridica bratul, privind urmele lasate de saruturile nemiloase oferite de roscat. Trebuia sa considere ceva groaznic ceea ce se intamplase insa cand se uita la acele urme, parca se simti marcat, ceva de genul:”Trece in administratia mea”. Acest gand il facu pe tanar sa se inroseasca usor. Privirea sa ramasese fixata spre tavan, iar roseala nu ii disparu, chiar se accentua. Lua perna verzuie si si-o puse peste chipul neted.
-Ce naiba se intampla cu mine ?
--------------------------------------------------------------------
probabil am greseli de tastare....am fost cam aerian cand am tastat...
[Imagine: mi08ow.jpg][Imagine: eujbj7.jpg]
J-ROCK Power!
----------------------------------------------------



Răspunsuri în acest subiect
Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 25-10-2008, 03:58 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de ank_anime - 25-10-2008, 04:54 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 09-11-2008, 10:05 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de ank_anime - 09-11-2008, 11:00 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 12-11-2008, 11:38 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de MisS.sAdiStic - 13-11-2008, 09:03 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 15-11-2008, 07:50 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de nolazy - 15-11-2008, 11:24 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de MisS.sAdiStic - 21-11-2008, 08:23 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 22-11-2008, 03:50 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de MisS.sAdiStic - 22-11-2008, 08:12 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 09-12-2008, 10:45 AM
RE: Twice temptation [yaoi] - de nolazy - 10-12-2008, 01:07 AM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 14-12-2008, 01:50 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de Alysu - 14-12-2008, 08:55 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de Kali?! - 14-12-2008, 09:47 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de nolazy - 17-12-2008, 12:29 AM
RE: Twice temptation [yaoi] - de dark_angel_princess - 20-12-2008, 03:30 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 20-12-2008, 10:05 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de nolazy - 20-12-2008, 11:11 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de Yukira1234 - 22-12-2008, 02:03 AM
RE: Twice temptation [yaoi] - de mikaru - 26-12-2008, 11:47 PM
RE: Twice temptation [yaoi] - de nolazy - 30-12-2008, 03:16 AM
RE: Twice temptation [yaoi] - de Miyuki - 04-04-2009, 09:20 AM
RE: Twice temptation [yaoi] - de I hate maths. - 13-04-2009, 10:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)