Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire incurcata

#7
Capitolul 5

Cat timp roscata se juca cu lupul sau, Josh se dusese pana la o servitoare sa ii spuna sa-i faca bagajele. Emy vazand ca fratele ei vorbea in soapta s-a dus sa-l intrebe ce-i cu el.
-Hei fratioare ce vorbeai cu Ana?
-Am rugat-o sa-mi faca bagajele.
-De ce? Nu-mi spune ca te muti.
-Nu stai linistita, ma duc doar pana la New York pentru afaceri.O sa fiu plecat tot weekendul asa ca aveti grija ce faceti in lipsa mea, sper sa nu distrugeti casa.
-Stai linistit Josh, totul o sa fie perfec, au spus toti 4 in cor.
Dupa discutia asta Emy i-a intrebat pe toti daca nu cumva vor sa faca o baie in piscina.Ei au fost de acor.Roscata a chemat-o pe Ana.
-Vreau sa pregatesti niste bauturi pentru piscina.
-Da, domnisoara, dar la care piscina? La cea dinauntru sau la cea de afara.
-De afara...aaa si nu uita si de niste gustari.
Toti s-au indreptat spre camerele lor pentru a se schimba.Emy s-a indreptat direct spre camera sa preferata, cea plina cu haine, facute de desingnerul ei personal, cel mai faimos dintre toti. Ea si-a ales cel mai frumos costum de baie si cel care o avantaja cel mai mult, era format dintr-o pereche de bikini roz care se legau in parti si un sutien tot de aceeasi culoare care avea scris numele ei cu negru.Matt, Axel si Max aveau ca, costume de baie niste boxeri de culoarea cerului.
La piscina cei 3 baieti inotau, iar roscata statea la soare pentru ca pielea ei sa aibe o culoare si mai ciocolatie.Cat timp cei 4 se relaxau, si-a facut aparitia si frumosul roscat care avea trei bagaje imense pe care trebuia sa le puna in masina lui decapotabila.El si-a luat ramas bun de latoti si in mod special de la Emy pe care a luat-o in brate si a sarutat-o pe frunte.Roscatul le-a lasat bani pentru cheltuiala plus cardurile pe care le aveau de mult pe care le-a incarcat.
Dupa ce "seful casei" a plecat Matt a zis ca ar fi super sa dea o mega petrecere, dar Emy nu a fost de acord si pana la urma au renuntat la acea idee.Peste o ora de stat la piscina toti s-au hotarat sa intre in casa.Acolo era foarte mare agiattie deoarece era ora mesei si nimic nu era in ordine,angajatii s-au dus la fata si i-au zis ca o sa mai dureze putin pana termina de facut mancarea deoarece din cauza plecarii roscatului nu prea au avut timp.Roscata le-a zis ca nu esti nici o problema si ca nu prea le este foame si ca mai pot astepta.Pe urma Emy s-a indreptat spre camera ei,pe drum intalnindu-se cu Max.
-Hei, buna ce faci?Sa sti ca-mi pare rau pentru ca ti-am dat o camera atat de mica dar doar asta era curata..
-Glumesti?Este perfecta si de unde o vezi tu mica, bine pe langa a ta este mai mica dar pentru mien este perfecta...imi place pentru ca este vopsita in culoarea mea preferata verde si pe langa are un pat imens, un dulap mare, care este gol deoarece eu nu mi-am adus haine si chiar daca le-as fi adus oricum nu umpleam nici jumatate din el si un televizor foarte mare, iti multumesc pentru ca vorbesti cu mine pana acuma ai fost singura.
-Nu ai de ce sa-mi multumesti si in legatura cu haine o sa mergem maine la mall ca sa-ti iei tot ce vrei si nici sa nu te gandesti sa-mi zici ca o sa vrei sa-mi dai banii ca nu o sa tii accept.
-Bine, asa ramane.
Dupa ce a terminat conversatia s-a indreptat cu pasi repezi spre camera pentru a se aseza in pat ca sa se odihneaca putin.Cand a ajuns in locul de odihna a fost surprinsa sa-l vada pe Axel cum statea in patul ei.El statea cu spatele asa ca nu a vazut-o si nici nu a auzit-o cand a intrat.
-Bau,a tipat fata.Ce faci mai papusel?
-Bine, papusico dupa cum vezi ma odihnesc, tu ce faci aici?
-Pai am venit sa stau in pat, dar vad ca mi-a luat-o altcineva inainte.
-Daca vrei pot sa-ti fac si tie loc, oricum e destul pentru amandoi.
-Nu, nu am chef sa stau langa un prost ca tine, nu vreau sa ma molipsesc.O sa ma duc sa-mi fac o baie, ar fi bine sa nu te mai gasesc pe aici.
Fata s-a dus si si-a pus apa in cada, in care a mai pus si niste arome din diferitele sticle pe care le avea pe acolo.Dupa ce a lasat sa se umple si sa faca spuma si-a luat un prosop multicolor si s-a bagat in apa.Era un moment foarte relaxant pentru ea, deoarece doar acolo reusea sa se relaxeze asa cum vroia.S-a hotarat sa asculte niste muzica asa ca si-a bagat castile de la mp4 in urechi si a inchis ochii.Chiar in acel moment in baie si-a facut aparitia si Axel care s-a indreptat spre frumoasa roscata. Era foarte surprins, stia ca fata este foarte dezvoltat din toate punctele de vedere, dar acuma a ramas fara cuvinte. Sanii dezvoltati si bine conturati se aflau la vedere si parca doreau sa fie sarutati,pana si buzele ei senzuale aveau nevoie de saruturile frumosului baiat.Acesta s-a hotarat sa-si puna planul in aplicatie.
[Imagine: img270201779.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Iubire incurcata - de CorinuTzZa - 08-11-2008, 02:44 PM
RE: Iubire incurcata - de CorinuTzZa - 08-11-2008, 10:53 PM
RE: Iubire incurcata - de Corina. - 08-11-2008, 11:08 PM
RE: Iubire incurcata - de Kali?! - 09-11-2008, 11:16 AM
RE: Iubire incurcata - de CorinuTzZa - 09-11-2008, 03:49 PM
RE: Iubire incurcata - de aoixtenshi - 09-11-2008, 06:34 PM
RE: Iubire incurcata - de CorinuTzZa - 09-11-2008, 08:31 PM
RE: Iubire incurcata - de Kali?! - 09-11-2008, 11:07 PM
RE: Iubire incurcata - de dark_ang3l - 24-11-2008, 12:34 PM
RE: Iubire incurcata - de Apathy - 19-12-2008, 01:27 AM
RE: Iubire incurcata - de Mischa - 23-12-2008, 12:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)