Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chobits

#2
Si eu ador acest anime mi se pare super genial....seamana un piucut de fapt un pic mai mult cu elfen lied 21...dar nu conteaza important e ca imi place...erm prefereta mea e chi...^__^ e atttaatt de dulce nu ca sora ei...de fapt imi place si de Freya fiindca are simtul responsabilitatii si stie sa se descurce....asa dupa cum ziceam chii e atat de dulce mai ales cand scoate sunetul ala si fcae ochii mari imi vine sa o strangggg in bratteee fiindca e o duulce...eh in fine...mi-a placut povestea:
Un taran (imi pare rau ca ii zic asa dar era de la tara ^__^ ) asa deci un taran si anume Hiedki vine sa studieze la orash...mare prostie caci e neatent la ore iar la informatica e varza...cu ulei...asa...la scoala il cunoaste pe Hiromu care ii devine cel mai bun prieten...este fascinat de acei roboti care au viata practic si spre norocul lui intr-o zi gaseste la gunoi un astfel de robot doar ca nu era unu oarecare ci unu super avansat doar ca Hideki nu stia asta.O ia si o ingrijeste o invata multe ...iar Chii caci ea e robotul isi aminteste incet,incet tot trecutul ei....pana la urma Hideki se indragosteste de Chii un lucru foarte ciudat caci nu poti spune ca ea e...vie O.o! Oricum sfarsitul e fain aproape am plans cina e vazut stie...hai ca nu va spun chiar totul...luati animeul si veti afla ^ __ ^

acum Marina ca sa imi spun si eu parerea la intrebarile tale pai
1.Am scris mai sus 21

2.Pai eu as vre-o pe Sumomo..^___^ e super cute micuta daca am vreun examen si nu stiu...am de la cine copia 21 (glumeam) ricum pe ea as vre-o caci si ea e cute ca chii

3.Iar ca personaj preferat cred ca am spus si mai sus o aleg pe chii sau pe sora ei Freya ambele imi sunt simpatice...dar ramane Chii deoarece e mai dulce si mai zambareata si cred ca ar avea o influenta pozitiva asupra mea.
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see





Răspunsuri în acest subiect
Chobits - de hikari marina - 20-10-2007, 09:11 PM
RE: Chobits - de dark_anime - 21-10-2007, 10:44 PM
RE: Chobits - de Autumn - 20-11-2007, 10:30 PM
RE: Chobits - de kana-chan - 07-01-2008, 09:56 PM
RE: Chobits - de snowishtiger - 26-04-2008, 08:41 PM
RE: Chobits - de Gwindel - 05-08-2008, 07:21 PM
RE: Chobits - de misaki - 01-12-2008, 07:43 PM
RE: Chobits - de Apathy - 20-04-2009, 11:04 PM
RE: Chobits - de Flash - 11-06-2009, 09:41 AM
RE: Chobits - de Daddu - 11-05-2010, 06:59 PM
RE: Chobits - de nemo-chii - 11-05-2010, 08:51 PM
RE: Chobits - de βεκi - 17-06-2010, 10:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)