Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just a girl,say "Hy"

#6
Ma scuzati ca nu am postat aici dar nu am reusit sa intru T___T

~Yuloby D~
I like huggies,yeah da' n-am inteles faza cu manga 24
~JavaLeen~
Poate tie iti suna cunoscut dar e prima data cand foloesc acest nick ^^...Uite-te la originea nick-ului ca sa afli de ce...
Inca n-am apucat sa vizitez tot site-ul asa ca nu am trecut pe la sectiunea extra sau vip 21
Poy le-am vazut cam toate de pe animax...Aproape toate...Alea ca Ayakashi Ayashi si Kyoro chan le-as spanzura daca ar fi adevarate ^^...Am incercat de multe ori sa urmaresc alte animeuri pe net dar mi-a fost lene pentru ca mai bine el vad la TV decat sa dau pe cele 3 parti de pe youtube...Si am mai vazut Elfen Lied si animeul pe care il urmaresc acum e Rosario+Vampire...
Ah,da..Cand vorbesti cu mine nu pomeni de istorie ca anu' asta ma duc in rapa 21
~Nyappy~
Adica? 21 Ce-mi place mai mult la chestiile paranormale?Pentru ca se misca lucrurile prin casa si uite tot asa incep sa ma bucur ca de Haloween o sa am fantome in casa 24 Sau nu...Chestia e ca stau arpoape de cimitir...
~Mitzuke~
Sunt Capricorn ^^
Culoarea RozZzZzZ 21
Momentan sunt doua...Antonel[ce carte frumoasa 20] si Blestemul de la Craigiburn...Vreau sa citesc Sogun dar ala de a 11-a R nu mai aduce cartea la scoala...Si acum citesc Gulliver in tara piticilor ^^
Cu asta m-ai prins...Cred ca e Scary Movie 21...Dar nu e...E Nea Marin Miliardar...Cat a putut sa-mi placa filmul ala si Dracul,un mort iubaret...Mda...Sunt mai mult fana comediei decat a gorazei...

Vad ca atat a fost...Ja;ne!
[Imagine: Karate.png]



Răspunsuri în acest subiect
Just a girl,say "Hy" - de Rocky. - 09-10-2008, 11:17 AM
RE: Just a girl,say "Hy" - de yulobo - 09-10-2008, 12:39 PM
RE: Just a girl,say "Hy" - de JavaLeen - 09-10-2008, 06:09 PM
RE: Just a girl,say "Hy" - de Nyappy - 09-10-2008, 06:34 PM
RE: Just a girl,say "Hy" - de Mitzuke - 09-10-2008, 08:57 PM
RE: Just a girl,say "Hy" - de Rocky. - 14-10-2008, 09:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  It is nice to meet girl in park, but it is better to park meat in girl. Deadpool 6 4.311 19-05-2014, 10:47 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)