Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

o_O Naruto fic O_o(a story about sasuke and sakura)

#18
De la durere,inapoi la iubire




Parca cerul se intunecase.Brunetul simtea cum o dara de duerere i se accentueaza pe inima care,pana mai adineauri,batea pentru o singura persoana:Sakura,dar care se pare ca nu impartasea aceeasi dragoste cu el.Se simtea vinovat pentru faptul ca fusese prea mult orbit de dragoste,de farmecul unei fete care,credea el ca era mai speciala,nu la fel ca toate.Insa incepea sa-si schimbe parerea despre ea.
Acum nu o mai vedea cu aceeasi ochi ca inainte.Simtea o oarecare raceala in privirile-i cand o vedea,sau cand isi amintea de chipul acesteia.
-Cum a putut sa faca asta?Cum?Cum?se tot intreba brunetul,cu vocea tremurandu-i in timp ce rostea fiecare cuvant.Credeam ca nu este la fel ca ceilalti...defapt...nici nu ma gandeam ca o sa se intample asta.Nu are nici o svcuza in fata mea.Nu are cum sa imi spuna ca a fost fortata sau supusa acelui sarut,ba chiar se simtea placerea in privirea si respiratia ei.
Dar el nu avea de unde sa stie defapt,ceea ce se intamplase cu adevarat intre cei doi.Si chiar daca ar fi aflat,tot nu ar fi crezut.Sentimentul de ura ii disparuse incet incet,cat timp a simtit adevarat fericire a vietii,pana acum.Acum,a uitat de tot,de toate clipele fericite petrecute cu rozalia.A uitat tot.Rana sa sufleteasca s hranea acum cu ura si dezgust.
Incercase sa nu cada prada dragostei oarbe ce se abatuse asupra lui,si care,se pare ca l-a facut sa sufere destul de mult.Pe obrazul rosu,care parca ardea sub un foc de tabara,s ivi o lacrima,dar care nu inspira durere,sentiment de pierzanie.Nu.Era o lacrima ce inspira ura,rautatea,raceala care pusese din nou stapanire pe sufletul sau inlantuit in lacrimi de acelasi fel.
Orele trecura parca zburand pe langa brunet,care parca,traia prntre noi,dar in acelasi timp,intr-o lume paralela.Nu mai era atent la cursuri,nu mai vedea nimic.Nimic in afara de imaginile ce l-au facut sa uite sa zambeasca sau sa rada,sa simta apropierea fata de jumatatea sa.Dupa ce se auzi si ultimul clopotel din acea zi,brunetul iesi val-varej din clasa,emanand suparare si ura in urma lui.Ochii lui de un negru rece te faceau sa simti ceea ce simte el.Daca mai simte.
Acesta tocmai trecu pe langa usa deschisa de la baia fetelor,dupa care se ivi Sakura.Acesta trecu pe langa,prefacandu-se nepasator,insa nu rezista,si intoarse capul dupa ea.Rozalia il privi indelung,dupa care fugi dupa el.
-Sasuke! .... Sasuke,stai! Vreau sa vorbesc ceva cu tine!tipa aceasta in incercarea disperata de a-l indupleca pe brunet sa-i raspunda sau sa spuna ceva.
-Ce vrei?Nu ti- de-ajuns ca te-ai sarutat cu Kiba in fata mea?Acum nu vrei sa-mi spui si cum a fost?...Ia zi,saruta bine sau nu?
-Taci!Nu vezi cat rau imi faci.Am vrut sa-ti spun adevarul,dar se pare ca nu am cui sa-i spun.In corpul asta nu se afla Sasuke,ci doar o bestie obsedata de ura,care nu stie sa interpreteze lucrurile si sa se bucure de fiecare clipa traita,tipa Sakura,izbucnind in plans,apoi plecand.
Sasuke nu statu mult pe ganduri si o prinse pe rozalie de mana.Aceasta intoarse capul inapoi,nevenindu-i sa creada cine a oprit-o din drum.
-Stai asa.Vrei sa spui ca tu chiar nu ai vrut sa te saruti cu Kiba?Sa vedem...sa te cred..sa nu te cred...sa te crr..
-Taci!Nu vezi ca mai rau imi faci?Dupa ce ca am suferit atat,tu asta vrei sa-mi faci?Nu mi-a fost destl ca am suporat atatia ani ura si raceala ta.Nu crezi ca mi-a ajuns pana peste cap sa vad cum Ino sare pe tine,iar pe tine te doare drept undeva?NU crezi ca m-am saturat sa fiu papusa unui om care nu stie ce e fericirea si cum sa simti sentimentele,fie bune,fie rele,alaturi de jumatatea ta?Nu.Tu nu..
Brunetul nu mai reactiona in nici un fel,si o prinse de maini pe Sakura.O lipi de peretel alb si rece si incepu sa o sarute.Dintii lui simteau gustul pielii fine si albe ca spuma laptelui de pe gatul acesteia.Buxzele sale isi croiau acum drum spre buzele rozaliei,care i se pareau din ce in ce mai apetinsante,cu cat le simtea mai mult.
Rozali nu stiu ce sa faca.O lacrima ii aluneca nestiutoare pe obrazul cald.Aceasta se "topi" ca un fulg de nea ce aterozeaza intr-un foc aprins.Ca si ficul din inima celor doi partasi la pura dragoste.Incercara sa nu se gandesca decat la ei doi,si sa se precafac ca nu-i observa pe cei din jur,care continuau sa treava pe langa ei.
-Sasuke..te rog,termina!spuse rozalia,parca implorandu-l pe brunet.
-De ce,Sakura?Dupa ce ca m-ai facut atata sa sufar,de ce vrei sa ma opresc?Stii bine ca tu esti ca un drog pentru mine,pe care,daca nu-l iau,mor.Asa esti tu.Un drog pe care trebuie sa-l am mereu cu mine,langa mine.Sa-l simt.
Presiunea dintre cei doi crescu,formandu-se o atmosfera plina de placere,de dragoste,ba chiar cu o tenta de erotism.Cei doi se doreau unul pe altul,doar ca nu stiau cum sa si-o spuna.Cum sa o dovedeasca.Dar acum era limpede.Cei doi se doreau unul pe
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .



Răspunsuri în acest subiect
RE: o_O Naruto fic O_o(a story about sasuke and sakura) - de ::::yamashita ayumu:::: - 18-08-2008, 04:04 PM
RE: o_O Naruto fic O_o(a story about sasuke and sakura) - de ::::yamashita ayumu:::: - 21-08-2008, 11:48 PM
RE: o_O Naruto fic O_o(a story about sasuke and sakura) - de cosmy-chan_sasusaku - 02-10-2008, 03:43 PM
RE: o_O Naruto fic O_o(a story about sasuke and sakura) - de Xoxo - 12-10-2008, 10:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Story of me (Gaasaku from Naruto) Alyx 5 3.913 12-04-2012, 03:35 AM
Ultimul răspuns: Hope
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.731 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  Unknown Name - Naruto story maybe? ♡Keiko♡ 2 2.541 07-02-2011, 01:10 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.921 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 6.246 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.642 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.478 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 15.314 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 15.383 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 12.062 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
12 Vizitator(i)