Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna! :)

#5
Heii,
Culoarea mea preferata e Turqoise-ul. It's magical <3 xDCrazy-monkey-emoticon-136
Normal ca imi place sa citesc, cui nu? 21 Eu o ador pe Agatha Christie, mereu ma face sa stau treaza pana la 3 sa termin o carte, chiar daca am test la mate la prima ora in urmatoarea zi >.> *Shhh, don't tell my teacher*

Ma inspira mai multi, dar in special P!nk. Mi se pare ca dezinvoltura pe care o are atunci cand canta, e pur si simplu, wow. The raspiness of her voice makes the song breathe. Nu stiu, o ador. Smile Si imi place ca e Rebela si nu incerca sa para altcineva, precum majoritatea *artistelor* de la Hollywood. Nu dau nume.

Multumesc ca mi-ai scris Crazy-monkey-emoticon-138
Cu siguranta vom mai vorbi!

[Posturi unite]


Ce fac in timpul Liber? Smile Compun muzica, scriu poezii, desenez, cant Crazy-monkey-emoticon-036 Chestii de genul pupic
Da, ai dreptate, Love and Art are the closest thing people have to Magic. Smile Mie imi place *melancolia*, adica, artistii mereu au fost mai profunzi sufleteste decat ceilalti. Multi considera acest lucru un defect, dar eu in consider ceva special.
Imi place Pop/Rock-ul, gen: Orianthi, One Republic, LifeHouse, Christina Aguilera, etc. Smile
Am si un canal de YouTube in care editez cu Anime, Manga si Seriale. Smile Normal ca imi plac! As vrea ca Inuyasha sa mai continue 2 Ador ToraDora, AnoHana, Clannad, Naruto, etc.

Filme, Seriale: The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Reign, Sherlock, The Mentalist.
I'm a sucker for chick flicks xD Iubesc The Notebook, A Walk to Remember, Keith. Merita vazute.

Nu prea imi place ciocolata xD As prefera ceva sarat sau acrisor in schimb. Am fost recent in Brussels, in Belgia si i-am cumparat mamei mele ciocolata Belgiana, cea mai cea. Eu nu as manca nici daca m-ar plati cineva 21 Ciudat, nu?

ADOR PISICILE! Am o pisica birmaneza/persana. The Cutest Thing out there! Smile

Mersi ca mi-ai scris <3


Canalul meu, daca te intereseaza. Smile


https://www.youtube.com/user/XAvrilxXx



Răspunsuri în acest subiect
Buna! :) - de AmeliaAvril - 20-04-2014, 11:22 PM
RE: Buna! :) - de DeDal N. - 20-04-2014, 11:52 PM
RE: Buna! :) - de Ali12 - 21-04-2014, 10:52 AM
RE: Buna! :) - de AmeliaAvril - 22-04-2014, 02:26 PM
RE: Buna! :) - de ohaio_angel - 22-04-2014, 05:57 PM
RE: Buna! :) - de AmeliaAvril - 22-04-2014, 06:13 PM
RE: Buna! :) - de Nero19 - 23-04-2014, 05:48 PM
RE: Buna! :) - de Romania - 23-04-2014, 09:55 PM
RE: Buna! :) - de AmeliaAvril - 24-04-2014, 12:36 PM
RE: Buna! :) - de Sushiiushii - 06-05-2014, 10:30 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)