Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Defecte

#9
Crazy-monkey-emoticon-140 Ahm....defecte....mda....well nimanui nu-i place sa recunoasca ca are defecte! 21 Cu exceptia mea!!! Eu am facut o arta din a-mi etala defectele!! 24 Asa ca sa-ncepem!!
1. Sunt extrem de alintata si mataita uneori,atat de mult incat devin obositoare si pentru mine!
2.Sunt insistenta si sacaitoare!Rau de tot!Adica la modul ca nu-i suficient sa-mi spui ca n-am voie ceva anume sau ca nu se poate o chestie!!! Eu insist pana obtin ce vreau sau pana mi-o iau! 24
3.Sunt foarte aeriana si imprastiata! Ma apuc de ceva,nu termin,ma apuc de altceva,nici asta nu termin,vreau sa fac ceva,in secunda urmatoare am uitat ce vroiam sa fac!!
4.Sunt egoista! Criminal de egoista! Nu ma intereseaza prea mult cum se simte cineva langa mine,sau daca vrea macar sa fie langa mine,atata timp cat eu ma simt bine langa acea persoana...it`s ok,maaan!!!!!
5.Sunt tot timpul in anti-teza cu mine insumi.Spun ceva,in secunda urmatoare ma contrazic singura,in cealalta secunda,imi contrazic contrazicerea! 24
6.Cred eu ca am personalitate multipla!!!! De exemplu pot sa fiu de o indiferenta cruda fata de durerea unei persoane si pentru altcineva sa-mi para rau pana la depresie!Si asta a fost doar un exemplu!!
7.Nu stiu sa fiu o iubita buna,chiar sunt jalnica la capitolul asta! But i`m a good friend!!
8.Ma plictisesc foarte repede de o situatie,si daca nu am posibilitatea sa o schimb rapid,devin depresiva,maniaca si terorista pentru cei care au ghinionul sa fie langa mine,in momentul respectiv!
9.Sunt exagerat de dura fata de slabiciunile oamenilor din jurul meu!Uneori incerc sa-i ajut,sa scape de ele,dar daca nu reusesc atunci le exploatez in favoarea mea!
10.Sunt ranchiunoasa,foarte ranchiunoasa!Si razbunatoare! Daca cineva imi face rau,doar de dragul de-a ma face sa sufar,poate nu-i platesc pe loc dar tin minte toata viata si cand am posibilitatea ma razbun crunt!!!!
11.Sunt inconstienta! De foarte multe ori m-am pus pe mine si pe altii in situatii periculoase,doar de dragul unor senzatii palpitante!
12.Sunt perfida,sunt fidela teoriei "spun ca tine,fac ca mine"! Si asta este cea pregnanta trasatura de caracter a mea!
13.Sunt impulsiva! De multe ori spun ceva fara sa gandesc bine si ajung sa ranesc oamenii si degeaba imi pare rau,dupa.Si iau decizii gresite si dupa aia ma plang cand trebuie sa platesc pentru greselile facute!
Si as putea sa o tin asa la nesfarsit!! Am toate defectele din lume,pentru ca a fost o vreme in care imi doream sa fiu perfecta si cand mi-am dat seama ca asta nu o sa se-ntample niciodata,atunci am intors foaia si mi-am perfectionat defectele si am lasat dracusorul din mine sa se desfasoare in voia lui!!! 24
Consider ca v-am terorizat destul,asa ca va pup! pupic

P.S.Postul asta este pentru toti cei de pe chat,ca sa stie cu ce s-au ales pe cap!Fie ca au vrut-o,fie ca nu!!! 24 24 24
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...



Răspunsuri în acest subiect
Defecte - de Riin - 05-11-2013, 04:47 PM
RE: Defecte - de Nero19 - 05-11-2013, 08:00 PM
RE: Defecte - de MiraA - 11-01-2014, 12:03 AM
RE: Defecte - de Romania - 01-03-2014, 04:59 AM
RE: Defecte - de Kagura Mikazuchi - 09-04-2014, 11:03 PM
RE: Defecte - de DeDal N. - 09-04-2014, 11:25 PM
RE: Defecte - de Ali12 - 10-04-2014, 12:07 AM
RE: Defecte - de Saqir - 17-04-2014, 05:47 PM
RE: Defecte - de yzyy - 19-04-2014, 12:05 PM
RE: Defecte - de Nith - 30-05-2014, 09:19 PM
RE: Defecte - de Aggie - 01-07-2014, 11:27 PM
RE: Defecte - de Acetyl - 12-09-2014, 11:01 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)