Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MEEE

#7
Ok ok ms de intrebari Young si am sa iti si rasp.la ele pai...Da am vazut Death Note atat animeul cat si filmele,imi plac mai mult merele mai ales cele verzi,preferata mea este ciocolata cu menta si pe viitor va voi incanta cu de toate...sper sa fie asa si sa va placa si id-ul meu poate mai incolo cand o sa vad ce fel de pers.esti scz scz dar nu il dau la cei pe care nu ai cunosc,adica stiu ca trebuie sa iti faci prieteni noi etc etc dar vreau sa va cunosc mai bine inainte si poate o sa iti dau Fb.meu pt ca pe id nu prea intru.pwp
[Posturi unite]
Poveste
Asa cum orice regat ia nastere odata si odata asa a luat nastere o fata ce a fost vanduta unei regine ca toata viata sa-i fie devotata.O fata cu o inima desprinsa din soare,o inima calda,plina de iubire,o inima mare.Ani de-a randul sufletul si inima reginei ea a pazit si niciodata alaturi de ea regina singura nu s-a simtit,zambetul pe fata reginei ea mereu aducea fiindca toata tristetea pt ea insasi o lua.Dar intr-o zi peste aceea fata iubita o vrajitoare rea a pus o durere crancena si nemarginita,ochii fetei in tristete s-au inecat si lacrimi amare au varsat.Nemairabdand durerea aceea cumplita o otrava puternica vrajitoarea i-a daruit.Desi fata simtindu-se de toti iubita nu vroia sa moara,otrava a fost prea puternica si a impins-o sa piara.Sa stiti,dragi cititori,ca in ziua in care ea s-a stins cerul sa umplut de tunete si fulgere si lacrimi amare s-au prelins iar sufletul si inima reginei ce cu loialitate candva fata le-a pazit acum sunt precum desertul cufundat in noapte...Reci si Pusti.

Ok ok asta e prima mea poveste pe care am scris-o si aveam cred ca...13 ani da da si na e cam ciudata pt ca e vb despre catelusa mea care a murit otravita si pe care am asemanat-o cu fata din poveste si pe cei care au omorato cu vrajitoarea iar regina sunt eu desigur..avea 9 ani cand a murit si am tinut mult la ea sper sa va placa pwp.



Răspunsuri în acest subiect
MEEE - de Kaunis Mellah - 19-05-2013, 10:05 PM
RE: MEEE - de Rain - 19-05-2013, 10:17 PM
RE: MEEE - de yaoi maniac - 20-05-2013, 08:57 AM
RE: MEEE - de Kaunis Mellah - 20-05-2013, 10:27 AM
RE: MEEE - de Forever Young - 20-05-2013, 10:53 AM
RE: MEEE - de Kaunis Mellah - 20-05-2013, 07:28 PM
RE: MEEE - de Forever Young - 20-05-2013, 10:05 PM
RE: MEEE - de Kaunis Mellah - 21-05-2013, 09:17 AM
RE: MEEE - de Azazel - 21-05-2013, 07:49 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)