Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Eu am avut norocul de a nu fi fost niciodata prinsa uitandu-ma la hentai ( pana acum 2 ani) sau yaoi (de atunci incoace). Ma uit mereu pe mut si doar cand mama e min. 3 camere mai incolo si stiu ca e ocupata si nu are ce face la mine in camera / cand e plecatat la cumparaturi si stiu ca sta min. o ora.
M-a prins in schimb cu un RPG yaoi pe mess. Cand mi-am facut contul in clasa a doua, ea mi-a ales ID-ul si parola. Nici nu mi-a trecut prin gand ca i-ar folosi la ceva ca-mi stia parola (deh, pe atunci nici nu stiam ca exista posibilitatea de a minti in loc sa spun adevarul integral, ca da' proasta mai eram). Si eu, linistita, toata vara trecuta stateam in gradina cu telefonul (IPhone 4) in mana scriind replici si trantindu-l cu ecranul in jos de fiecare data cand se apropia mama (asta la inceput), mai apoi doar blocandu-l (si nu a fost foarte usor sa vad ceva pe ecran cu luminozitatea la minim ca sa nu vada mama, in timp ce soarele imi lumina in ecran). Cand ma intreba ce fac, ii ziceam ca vorbesc cu cineva pe mess. Si ea si bunica si matusa ma intrebau cu cine si eu le ziceam tot ce stiam (aproape), foarte sincer : prenume, varsta si orasul in care sta. Pe data de 29.08.2012, ora 18:50 (stiu exact pentru ca inca mai am mesajul in telefon, ca i-am zis ca m-a prins mama si nu stiam ce sa fac; eram foarte speriata sa nu-mi pierd telefonul) am aflat ca mama mi-a intrat pe mess si a dat fix de o scena mai hot. M-a amenintat ca raman fara telefon si ca se va asigura ca nu voi mai putea folosi netul niciodata. A fost un adevarat scandal, dar s-a sfarsit cu bine: eu inca imi am telefonul, nici nu ma gandesc sa renunt la animeurile/ficurile yaoi pe care le vizionez/citesc si am facut-o pe mama sa fie de acord sa vorbesc cu fata cu care am inceput sa vorbesc pe mess vara trecuta; ba chiar am convins-o pe mama sa ma lase sa ne intalnim, daca va avea si ea timp. Oricum, de atunci mi-am facut un alt cont de mess la care mama nu-i stie nici macar ID-ul.
Cred ca la cum a facut din cauza unui rpg, mi-ar lua orice posibilitate de comunicare la distanta si acces la informatii daca m-ar prinde uitandu-ma la yaoi.
21 i have no wories, it will never happen 4

Edit: Am uitat sa zic ca o data s-a uitat tot mama prin istoricul de pe telefonul meu si a gasit cel putin 5 ficuri de pe Zup si a citit cate putin din ele (eu eram la dus, altfel ii luam telefonul din mana). Mi-a interzis sa intru pe net de pe tel o luna si m-a facut sa-i promit ca nu mai intru niciodata pe Zup. Pe naiba! Peste o saptamana am uitat un o pagina de net dechisa la un fic si m-a prins iar. Si nici acum nu stie ca mai citesc. Who cares? Well I don't!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai - de Ai_4ever - 08-04-2013, 01:40 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)