Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nananana HA! ME!

#4
Filme deci. Ma uit mai mult la documentare. Nu's adeptul filmelor. Vad si eu ce mai apuc pe la cinema cu prieteni. Ultimul film vazut a fost TED, in concluzie, nici pe acolo nu am mai dat de ceva timp. Voiam sa scot pe cineva in weekendul asta. Smile
Legat de carti, acum citesc "Legiunea Blestematilor" de Sven Hassel. Foarte buna cartea! Nu vreau sa fac spoiler dar v'o recomand cu toata inima. Urmeaza "Death with interruptions" - Jose Saramago.(trebuie doar sa o caut..si sa o comand..si sa'mi fie livrata..si sa o despachetez..dar urmeaza 21 )
Sporturi nu practic, desi mi'ar fi placut sa fac inot sau dans. Sah nu am mai jucat de 2 ani serios dar am luat un premiu pe scoala in generala. (daca tastatul se pune, i´m in)
Vorbind de scoala, mi se pare un lucru nesemnificativ. E ultimul lucru de pe planeta care m'ar face sa abandonez un forum sau o discutie interesanta cu cineva. Invat design, fotografie si programare si cred ca asta o sa ma ajute pe viitor. Nu scoala. Invatamantul in tara noastra e la pamant oricum. Sa ai scoala acum nici macar nu poate fi motiv de lauda. Cred ca'i mai bine sa'ti pui baza in ideile tale. E usor sa scoti valuta, trebuie doar sa ai vointa. 21

Trecem la animezup! (kids voices -> YEEEEEYYYYY) Mi se pare un site(forum) destul de bun. Pe la noi prin tara oricum nu e apreciata suficient cultura anime. Felicitari pentru faptul ca ati reusit sa'l duceti atat de departe si multumesc pentru intampinare. 4 Acum ceva timp, la nijikon, am cunoscut un tip Alin (avea id'ul yondaime hokage sau ceva). M'a facut sa cumpar poster de la animezup(el era vanzatorul, evident). Stie cineva ceva de el? Mai traieste omul? 21



Răspunsuri în acest subiect
Nananana HA! ME! - de Ipwnturkeys - 07-01-2013, 10:22 PM
RE: Nananana HA! ME! - de Lia - 08-01-2013, 02:16 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Ipwnturkeys - 08-01-2013, 02:50 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Aly - 11-01-2013, 01:23 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Lia - 11-01-2013, 05:49 PM
RE: Nananana HA! ME! - de Lia - 08-01-2013, 03:14 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Zyklon - 09-01-2013, 05:01 PM
RE: Nananana HA! ME! - de Ipwnturkeys - 10-01-2013, 09:21 PM
RE: Nananana HA! ME! - de NinaParadise - 11-01-2013, 11:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)