Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ?

#99
- Oh, e o onoare sa te intalnesc, Tsunade. Probabil ca ar fi cel mai bine sa nu ma intrebi cum de am ajuns aici, cine sunt si de ce vorbesc cu tine din senin, insa cred ca ne-am putea juca ceva... pe bani... asta daca, desigur, mai ai cu ce sa joci...
Probabil ca ar fi surprinsa iar eu as continua sa-i explic prezenta mea acolo, iar dupa ce-as mai linisti-o si-as convinge-o ca n-am intentii de lupta si ca inca mai vreau sa traiesc, as continua:
- Si... pana la urma ti-ai platit toate datoriile sau doar le-ai facut sa dispara?
Desigur, dupa ce i-as zice asta mi-as da seama ca deja incep sa vorbesc non-sense si ca ar trebui sa schimb imediat subiectul pentru ca devine iritata.
- Okay... poate ca par prea indraznet, dar fie, hai sa ne jucam totusi ceva, dupa care poti sa-mi arati niste miscari awesome de-ale tale? Ce zici?
Da, ar deveni foarte iritata daca i-as spune toate astea, asa ca mai bine m-as rezuma doar la a-i aminti cat de puternica si frumoasa e, chiar daca e batrana si se ascunde sub o masca (bineinteles ca n-as pomeni de partea cu batrana... nu inainte de a descoperi butonul de 'escape' de acolo. ;])

Next: The Third Hokage (yeah, presupunand ca ai ajuns din intamplare, in urma unui experiment ciudat din timpul orei de chimie, acolo unde e el);



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de ~LoV3.!s.d3@th - 16-03-2009, 11:10 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de sakura_haruno98 - 14-06-2009, 05:58 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de lady-kira-misa13 - 10-07-2009, 10:01 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de lady-kira-misa13 - 25-07-2009, 12:47 AM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de lady-kira-misa13 - 31-07-2009, 11:45 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de InoLicious - 20-12-2009, 09:08 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de Pisica de Diamant - 29-12-2009, 04:20 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de Fiction - 23-09-2012, 05:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce nu ar spune ei niciodata Lye 34 40.652 03-07-2012, 12:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)