Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heeey ^^

#8
Etooo~
My answers zici. O.O
Well~ In primul rand iubesc cartile horror si thriller si psihologic si mistery. Yep, cam multi de "si". -.-
Autorul preferat? Pai, sa vedem. Autorul romanului psihologic preferat: John Fowles, inevitabil. <3 Autorul preferat de carti thriller/horror: John Saul! 8 'Love him. <3 Si o reprezentanta a sexului frumos care m-a impresionat cu cartile ei ar fi Amelie Nothomb. Geniala tipa. <3
Then, cartile preferate... Un top trei ar fi:
1. Magicianul - John Fowles
2. Portretul lui Dorian Gray - Oscar Wilde
3. Here I have two books, but I love them equally: Igiena asasinului - Amelie Nothomb and Chinuieste-i pe copii - John Saul.
Mai sunt si alte carti pe care le am la sufletel cu totul, insa astea ar fi principalele, cred. 39
Legat de muzica... Weeeeell, aici nu prea pot spune ca e un gen preferat de muzica. Mai bine spun ce nu imi place: pop, manele, muzica energica, dance. Insa am o problema legata de opening-urile si ending-urile de la anime-uri. Love them all!!!!!! <3 Bine, depinde. Si rock-ul se afla des prin play-list-ul meu, iar singura cantareata din industria pop (sa zicem) pe care o ador si stimez e Jessie J. Dunno y but I love her. 108
Sireturile? Eu prefer nonculorile, negru cel mai bine. ^_^
Anime favorite? Clar sunt: Kuroshitsuji, Sekaiichi Hatsukoi, Junjou romantica, Nana, No. 6. Astea sunt primele cinci. Mai vine Uraboku pe urma si oscilez aici intre Uta no prince-sama si Gravitation. Ah, si sunt o fana a OVA-urilor yaoi. YAOI! <3 :X:X:X
Yep, yep, yep! Animalutele de plus si ciucalata trebuie devorateeeee!!! 19 Imi place sa halesc chestii draguteee~ Tu esti pe lista. 19
Ok, so, I think that this is all. Thx ca ai raspuns la intrebari si inca o data Welcome~ Kiss-you. ^_^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Heeey ^^ - de KitKat - 10-09-2012, 01:53 PM
RE: Heeey ^^ - de Stormrage - 10-09-2012, 02:04 PM
RE: Heeey ^^ - de KitKat - 10-09-2012, 02:10 PM
RE: Heeey ^^ - de Daria - 10-09-2012, 11:38 PM
RE: Heeey ^^ - de KitKat - 11-09-2012, 09:21 AM
RE: Heeey ^^ - de Clau~ - 14-09-2012, 07:16 PM
RE: Heeey ^^ - de KitKat - 15-09-2012, 12:10 PM
RE: Heeey ^^ - de Clau~ - 15-09-2012, 02:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  heeey >:D< SweettyL 5 2.186 20-11-2012, 06:25 AM
Ultimul răspuns: Badby


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)