Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eter

#3
O singura problema MARE are ce ai scris, si cateva mai mici.
E un info-dump. Ai decartat TOT despre tatal copilei asteia fara sa ne lasi sa-l cunoastem noi deloc, fara sa o lasi pe ea sa se exprime vreun pic. Inteleg ca ai vrut sa ai un carlig de la inceput, o aruncare a zarurilor sa vezi ce prinde si ce nu, dar e totusi prea mult si oarecum prea plicticos cand ne zici despre calauze si mama ei si alte calauze si sentimentul de moarte si masca alba si si si si si si...
Eu zic ca daca tai un pic din expozitiunea din capitolul asta si bagi ceva dialog mai clar intre personaje in care sa ne facem o mica impresie despre ele, si pastrezi ceva din expozitiune pentru a baga dupa...ar fi mai mult decat ok.

Apoi, dupa cum ti-am zis si la llama drama, ar fi nevoie sa mai scurtezi un pic frazele, sa le faci mai digerabile. Asta e a doua problema, cu unele fraze care se pieeeeerd in neant odata ce le-ai inceput.

Si a treia problema e una de punctuatie. Pe ici pe colo ar trebui sa ai grija un pic la virgule.

In rest. Carry on.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Răspunsuri în acest subiect
Eter - de Syryus - 12-09-2012, 07:40 PM
RE: Eter - de Lia - 13-09-2012, 01:36 AM
RE: Eter - de CyBeR - 14-09-2012, 10:29 PM
RE: Eter - de Syryus - 16-02-2013, 02:12 PM
RE: Eter - de Yaku-chin - 23-02-2013, 12:02 AM
RE: Eter - de Batsy - 17-03-2013, 05:18 PM
RE: Eter - de Syryus - 03-04-2014, 02:50 AM
RE: Eter - de yzyy - 03-04-2014, 09:03 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)