Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Meet My Bloody King [2]

#5
Capitolul 3

Kei PoV

Toata ziua ma plimbasem pe strazi, fara nimic de facut... pana cand am mest in cimitir unde m-am intalnit cu un tip in uniforma albastra. Ce mai cautau politistii in acel loc ? Adica as crede ceva da... Nu. M-am dus, cu speranta sa fie Alex insa prea frumos sa fie adevarat insa era bun si ala mai ales ca parea mai mult de un pampalau si jumatate. M-am dus langa el si i-am zambit dulce.
- Nenea, il caut pe varul meu... ma ajuti ? Mmm...ce imi placea faptul ca la douazeci si doi inca puteam arata ca un adolescent. Am luat o pozitie de copilas inocent si l-am privit . stiu ca e politist, il cheama Alex, ma ajutati ?
M-a privit cu ochii unui om care vede pentru prima data o faptura minunata ( nu zic ca nu eram, ca eram ) si imi explica pana la cel mai mic detaliu cum sa ajung la Alex. La sfarsit, ca sa para si mai real l-am sarutat ( cu greata ) pe obraz. ii dadeam pe minim douazeci si noua ce mama masii?
Am plecat imediat si in mai putin de jumatate de ora am ajuns in locul indicat de tantalaul fraierit. Am urcat repede, si am incercat usa. Era deschisa, ma scutise de o grija. Am intrat incet.. dormea si mie imi era somn..asa ca m-am dus in dormitor si m-am asezat langa el, unde am adormit..
M-am trezit cu vreo ora inaintea lui , mormaise ceva si ma trezise.. nu m-am mai culcat doar m-am asezat cu fundul pe el ( era cu fata in sus ) si m-am aprpopiat de chipul lui. Doamne, tipul ala era asa de simpatic si cand dormea. M-am ridicat incet si am cautat ceva..un act. I-am gasit buletinul. Alexandru Terrence, douazeci de ani. Mai mic decat mine..cu doi ani insa parea mult mai matur.. pare ca la cum mi-a cazut in plasa puteam spune ca nu are mai mult de saptesprezece. I-am aranjat totul cum fusese si m-am intors langa, in pat. M-am asexat din nou cu fundul pe mijlocul sau insa de data aia, el si-a deschis ochii. M-a privit parca in ceata , credea ca viseaza ? Ca sa-l trezesc, mi-am pus mainile pe pieptul lui, m-am aplecat si l-am sarutat scurt pe buze, apoi i le-am lins. La fel de dulci. siiii....s-a trezit..mai degraba s-a speriat. A incercat sa se ridice dar cum eram asezat pe el, aporape ca ne-am dat cap in cap.
- Mai incet, Morcoveata, sa nu-mi patesti ceva. M-am dat mai jos ,adica nu jos de pe el, ci doat m-am mutat in asa fel incat sa se ridice , M-a privit cateva secunde iar eu m-am dat jos de pe el.
- Cum ai ajuns aici... si mai important ce vrei ?
Pentru ca inca nu se ridicase din pat, m-a intos din nou cu fata la el si m-am urcat in pat., l-am impins si mi-am asezat fudul pe zuna lui intima, m-am aplecat si am inceput sa ma joc cu degetul pe pieptul lui.
- Colegii tai sunt idioti, Morcoveata, ii-am spus si l-am privit. Nu facea nimic, cu toate ca avea cum ( eram micut, nu ditamai matahala ) E timpul pentru medicament... am spus ii l-am apucat de tricou, m-am ridicat si m-am lasat din nou pe pat, punandu-l pe el deasupra.
- Nu minti, arata ca vrei in orice mod doresti tu... pedepseste-ma ca nu te las in pace am spus privindu-l, rosind usor in obraji iar el ramasese statuie. Hai, nu musc..prea tare... am continuat sa-l provoc, ba chiar l-am sarutat o data iar a doua oara a facut-o el, din proprie initiativa si apoi a inceput sa ma muste usor, dar in timp ce cobora era din ce in ce mai tare..pana cand s-a oprit.
- Ce ai patit, morcovel, nu-s destul de dulce ? isi arat eu cat de dulce pot fi.
Era prea timid pentru mine dar imi placea la nebunie sa ma joc cu mintea lui. L-am pris cu ambepe maini de umeri, unghiile mele mari ,nu foarte, dar le simteai printr-un tricou ,mi le-am imfipt in umerii lui si l-am tras aporape de mine. Ma lasa sa-i fac tot ce doream.. tipul asta ori era indragostit de mine ori vroia sa ma prinda in flgrant cu prostitutia sau drogurile. Oricum ar fi fost , in momentul ala vroiam neaparat sa fiu al lui, insistam cu cuvinte si propozitii perverse, il mai sarutatm din cind in cand , el raspundea de fiecare data..si ce raspuns, ma mira si pe mine ca unul ca el era in stare de asa ceva ( adica la ce prostut era catedata )
- Daca nu ma vrei, eu am plecat. Deja mi-a ajuns, am incercat cu orice. Pa.
L-am dat dupa mine si m-am ridicat sa plec, mi-am aranjat tricoul si exact inainte sa plec, m-a tras brusc in spate si in mai putin de cateva secunde, eram legat de pat cu o pereche de catuse, de fier, numai mana stanga.
-De-asta-mi esti ? Nu mai am chef de nici-un joc, m-ai suparat deja, laule, am spus pe un tn de copil mic si mi-am intors capul ( deja incepusem sa ma comporta ca un rasfatat.. doream din toata inima mea sa-l uite pe papadie de Adam, sincer..eram mai bun decat el )L-am rpivit cu coada ochiului si mi-am dus mana libera peste ochi.
- Daca iti zic cum ma cheama, cati ani am si te sarut, ma lasi ? am spus incet si l-am prins de bluza, l-am tras apoape de mine mi-am miscat usor cealalta mana dat nu am reusit decat sa ma lovesc putin. Adica, sarutul e optinal ca oricum mi-l iau singur, am adaugat si l-am muscat de buza ( el ramasese nemiscat, deasupra mea )
- Sa te aud, piciule dupa aia mai vedem.
- Pai am 22, deci practic sunt mai mare decat tine...Deci tu ai fi piciul.. am spus si el m-a privit parca mirat. Mda, multi ma vedeau ca un copil de multe ori... insa eram la fel de matur ca oricine altcineva de varsta mea ( in mintea mea, de obicei ma foloseasm de aspect si de o personalitate falsa pentru a-i atrage pe cei care-mi plac ) si ultima data cand am verificat buletinul ma mai chema si Kei, morcovel.
Cum mi-am terminat propozitia m-a sarutat brusc, atat de violent .. credea ca avea sa ma sperie numai cu atat ?Adica , cel mai probabil incerca sa ma indeparteze si sa ramana cu Adam ala in cap... Gata, murise, ce trebuia sa-i mai explic ? Adica, oricine poate fi deprimat...dar eu nu vad rostul, de ce sa plangi pentru cineva care a murit? Se va intoarce cumva ? Nu.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy



Răspunsuri în acest subiect
Meet My Bloody King [2] - de Natsuru - 17-08-2012, 01:28 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Lexxu - 17-08-2012, 04:09 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Katsu - 23-08-2012, 01:55 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Chriss - 25-08-2012, 03:20 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Natsuru - 01-09-2012, 04:29 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Katsu - 09-09-2012, 04:22 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Sushi - 09-09-2012, 09:24 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Natsuru - 25-09-2012, 12:04 AM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Lexxu - 25-09-2012, 03:11 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Katsu - 14-10-2012, 05:58 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Lexxu - 14-10-2012, 06:32 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de ReneePheonix - 05-11-2012, 06:38 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Natsuru - 05-11-2012, 07:04 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Lexxu - 22-11-2012, 10:47 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Katsu - 08-12-2012, 06:20 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de ReneePheonix - 09-12-2012, 08:19 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Natsuru - 24-12-2012, 11:29 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Kd.sens - 27-12-2012, 02:24 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Katsu - 11-01-2013, 11:39 AM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Natsuru - 26-01-2013, 09:01 AM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Elyy - 27-01-2013, 11:18 AM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Katsu - 06-03-2013, 11:29 AM
RE: Meet My Bloody King [2] - de ImAfraidofWafers - 06-04-2013, 10:35 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Natsuru - 27-06-2013, 09:44 PM
RE: Meet My Bloody King [2] - de Michee - 28-06-2013, 05:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Meet my bloody King Natsuru. 40 23.313 26-07-2012, 12:09 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Bloody Flowers AnimeliciousAngel 2 2.968 13-03-2010, 02:04 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Bloody 13 [+16] [crime] Secret Past 1 2.683 28-12-2009, 11:18 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  I want to meet ... jennadavis 2 3.140 19-09-2009, 12:29 AM
Ultimul răspuns: jennadavis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)