Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Recomandari - In cautarea unui joc

#15
Fratilor ce mmorpg-uri mai jucati ca eu mor de plictiseala?(de preferabil nu un anime)


Imi cer scuze!Uitasem de amanuntele astea!Sa vedem.. am jucat Jade Dynasty, WoW pe un server privat, am jucat Aion, Rosh online(MMORPG), Bounty Hounds online(MMORPG SF lag mare), Forsaken world(seamana cu Wow), LOTRO (MMORPG nu vi-l recomand e mai degraba force to pay), Heroes of three kingdoms(MMORPG istoric are cerinte grafice mari), am incercat si sevencore dar nu am cerintele de sistem, am jucat si kings of kings 3(gen metin), 4Story, Age of Conan: Unchained(cerinte de sistem ridicate atentie a jucat cu setarile la minim), Aika online, Allods Online( si el e un pic force to pay seamana cu WOW), ArchLord(si el are cerinte de sitem ridicate), ARGO Online, Black Prophecy(FPS SF nu prea imi plac Shooterele), Brawl Busters(mmm nu prea stiu ce sa scriu la el are grafica destul de frumoasa, e moca si e distractiv), CABAL Online(am jucat 30 de minute plictiseala totala MMORPG fantasy) ,DarkEden(MMORPG horror grafica 2d),Entropia Universe(e un MMORPG SF din 2003 destul de interesant dar m-am plictisit dupa 8 ore de joc), Hellgate(MMORP, shooter, Horror destul de tare de asemenea setarile la min), Last Chaos(MMORPG fantasy grafica interesanta m-am plictisit dupa 60 de min de joc), Mabinogi(simulator de viata fantasy MMORPG l-am jucat 3 zile grafica nu m-a impresionat deloc), Need for Speed World(frumos jocul 3D race grafica superba l-am jucat 2 zile ce sa fac nu prea ma omor dupa curse), am mai jucat si Sky rivals (nu prea stiu cum sa il descriu pilotez un avion si indeplinesti diferite misiuni ideea e forte tare dar grafica lasa de dorit) si in final habar nu am ce sa mai scriu imi cer scuze in ca odata pentru spasm (si pentru cele care sper sa nu mai apara ce sa spun sunt imprastiat peste tot) si pentru eventualele greseli de orografie si de punctuatie.
[Imagine: tumblr_mx788wBv4z1t2mzddo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Recomandari - In cautarea unui joc - de Niska - 12-02-2012, 12:20 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 17-05-2012, 05:29 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 05:39 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Lia - 18-05-2012, 06:49 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 09:54 PM
RE: Recomandari - In cautarea unui joc - de Celfaradenume - 14-08-2012, 02:51 PM
RE: Recomandari - In cautarea unui joc - de Lia - 14-08-2012, 05:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)