Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Perfect, de cand asteptam o ocazie ca asta 21.

CyBeR, bineinteles ca nu te cunosc, pana la urma cine cunoaste cu adevarat pe cineva pe un forum/internet in general? Fara aluzii, ehem. Zic si eu aicea chestii ce mi-au sarit in ochi frunzarindu-ti posturile si thread-urile, ca doar ai tot deschis si postat in ultima vreme.

Esti un personaj echilibrat - haha, tocmai am descoperit ca esti balanta. Interesting. Ti-am dedus personalitatea inainte sa-ti cunosc zodia. - si rational, matur - sa le punem pe seama varstei inaintate. Deobicei, din ce am vazut, prezinti argumente solide intr-o polemica de orice fel, fie ea pe o tema literara, stiintifica, politica sau chiar din domeniul anime. Si ca ziceam de stiintific, esti un mare impatimit al genului SF. Bine, chestia asta cred ca era mai mult decat evidenta.

In ciuda sarcasmului destul de prezent, involuntar sau nu, in majoritatea postarilor tale, dumneata aici de fata chiar incerci spre deosebire de restul sa faci ceva pentru a imbunatati aceasta comunitate. Fiind un veteran al lumii anime si al forumurilor pe tema aceasta, probabil vrei sa eviti disparitia iminenta si a zupului. Deschizi thread-uri, esti activ, ajuti oamenii cu recomandari etc. Esti un om bun. Si le ai cu scrisul.

Pentru reclamatii... marti plec la Buzau, nu sunt disponibila 21. Am fost draguta, hai.

P.S. Ma stiti mai bine ca Cherie.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizeaza userul de deasupra (2) - de Cherie - 12-08-2012, 01:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.247 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.755 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)