Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Have a look--> Eby's gallery is back

#5
Si uite-ma din nou, cum nu e prea populat fan art-ul. D:
Mie imi place tehnica ta de desen, la coperta din spate mi-a placut metoda de a oferi un aer 3D in partea de jos, dar trebuia sa scapi de liniile in plus, nu sunt estetice, chiar daca probabil le-ai lasat intentionat. Si ca tot suntem la capitolul tehnica, tind sa cred ca ai gresit la fața, sprancenele sunt prea departate de ochi si faci glanda lacrimara cam prea mare, nu iese asa de mult in evidenta la oameni. Si cred ca te-ai grabit la hasura in unele locuri, am observat asta cand am marit-o. Presupun ca am prins mesajul intr-o oarecare masura, desi eu am pareri oarecum diferite legate de introvertism, eu nu sunt introvertita deobicei, am momentele mele, dar cand e sa ma gandesc la asta vad lucrurile in alt mod, nu asa cum le-ai reprezentat tu. Anyhow, I believe you did a good job. :3

Voi reveni maine cu un edit legat si despre celalalt post.

Edit: Coperta imi place, dar cred ca ar fi aratat mai bine daca nu puneai brushurile alea in forma de frunza si splatter. Acum tind sa cred ca schita imi place mai mult. D: Nu am ce comenta in legatura cu anatomia, arata foarte bine dupa parerea mea.
La profilul acela, imi place ca ti-a iesit pozitionarea ochilor corecta, desi arata anime aici, dar am inteles ca te-ai axat pe ei. Singurele lucruri care mi s-au parut gresite au fost spranceana care este prea sus si daca o compari cu particica ce se vede din cealalta vei vedea ce diferenta mare este intre inaltimea la care sunt puse. Altceva mai este barbia care pare cam ascutita, in rest, good job. <3
Imi place ultima schita, mai ales ochii care par foarte expresivi, nasul pare cam micut(?) si distanta dintre el si buze e cam mare, nu crezi? ;-? Anw, in rest pare foarte draguta, desi unele umbre de acolo nu isi au rostul si fac desenul sa para neingrijit. :3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Răspunsuri în acest subiect
Have a look--> Eby's gallery is back - de Eby - 26-06-2012, 08:25 PM
RE: Have a look--> Eby's gallery is back - de Eby - 04-07-2012, 07:10 PM
RE: Have a look--> Eby's gallery is back - de Eby - 22-07-2012, 01:37 PM
RE: Have a look--> Eby's gallery is back - de Aggie - 22-07-2012, 10:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  my gallery Dies ist Krieg 2 2.642 11-12-2010, 11:45 AM
Ultimul răspuns: Dies ist Krieg


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)