Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] EcstasyLove (Cinema Bizarre+18)

#13
Ceau, ceau! Eu la ora trei dimineata m-am trezit, daca stiam veneam si lasam com. :]]
Mersii pentru dedicatie, inseamna fooarte mult~ si fac un mic off: imi pare rau ca ai tai se despart, sincer nu ma gandeam la asa ceva, oricum tu sa ramai puternica si sa nu las nimic sa te intristeze.
Asa sa revenim la capitol. Cum am spus mi-a placut si stii de ce fiindca ai facut o treaba minunata, cu toate ca sunt destule greseli si voi puncta cateva acum ca pe viitor sa nu le mai faci: ai repetiti, litere mancate sau puse anapoda, ianinte de "dar" si "iar" se pune virgula (ti-am mai spus asta si ti-o voi mai spune, sigur din neatentie nu ai mai pus, dar sa nu mai uiti). Cam astea sunt in mare, le poti rectifica in timp, dar iti propun sa incepi de acum.
De asemenea legat de punctuatie, nu lasa doua space-uri, uite un exemplu bun cum ar trebui lasat space-ul: "Ana, sora mea, a fost la munte." (e banal, dar sa intelegi ca lasi un singur space, asa te labartezi) Da stiu, inainte te inghesuiai, acum te labartezi, stiu ca te incurc, poate. :]] Nu, dar trebuie doar sa fi putin mai atenta si daca tot citesti alte ficuri sa fi pe faza la felul de asezare.
Capitolul asta a fost dulce, adica intr-un fel sau altul mi-a facut inima sa tresara intr-un fel foarte puternic. Mi-a placut sa stii si pot spune ca se vede cu ochiul liber ca incepi sa te imbunatatesti.
Iti multumesc penttru dedicatie si sa stii ca nu vei scapa usor de mine. O sa-ti fac si eu ceva, fiindca si tu ai facut ceva pentru mine. (adica asta, the chapter) Just wait! *tighthug*
Ps. Am ras la faza cu fixativul, nu stiu de ce, dar chiar mi s-a parut foarte hilara. Sa se certe pe fixativ, buna asa.

Succes in continuare si abia astept nextul, sa nu renunti!


Ps. vezi ca nu mai avem voie cu diactrice, scrie undeva pe forum, dar nu mai stiu exact, faza e ca s-a intampalt ceva cu Zupul si toate diactricele s-au transformat in simboluri ciudate si ca sa evitam, nu mai folosim.



Răspunsuri în acest subiect
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 11-07-2012, 06:05 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Nywa - 11-07-2012, 12:58 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Kimera - 11-07-2012, 01:04 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de kame. - 12-07-2012, 11:34 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 12-07-2012, 12:03 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 12-07-2012, 06:45 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de AbiiShu' - 18-07-2012, 07:27 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 18-07-2012, 10:14 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Daria - 31-07-2012, 03:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rănile unei despărÅ£iri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] angeliqueVampire 38 24.309 29-07-2010, 09:28 PM
Ultimul răspuns: BLooregard
  Cinema Bizarre dennnny_kiro 1 2.254 03-03-2010, 09:50 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)