Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Cancer la penis

#16
Multumesc de comentari, si ma bucur ca va place. So' next:



Capitolul 5.


I-am multumit doctorului si am trantit usa in urma mea. Tot timpul cand vin aici am o senzatie urata. Pasi mei apasati se auzeau peste tot, iar eu nefiind atent la drum m-am ciocnit la propriu de un tanar blond. Am cazut peste el.
- Scu... ze! am soptit, insa ma simteam captiv acolo, caci nici acum corpul nu-mi asculta comenzile. Nu pot sa ma dau de pe el...
Privirea mi s-a oprit in cele doua lagune pe care baiatul le detine. Pare asa de inocent si totusi, imi dau seama ca el defapt nu mi-ar putea apartine mie, caci este deja al altcuiva. M-a impins, astfel ca am cazut pe jos, si mi-a rostit :
- Data viitoare fi mai atent pe unde mergi! disparand pe coridoarele spitalului.
Am stat asa pe podeaua rece un timp, apoi m-am ridicat doriind sa plec. Mi-am introdus mainile in buzunarele pantalonilor si m-am facut disparut, la fel ca blondul de dinainte...

[center]*[/center]

Ma aflu in apartamentul prietenului meu Taki. Am decis sa-i fac o vizita cu toate ca sunt constient de faptul ca nu m-ar lasa in pace nici azi.
Amicul meu a aparut in camera cu o sticla de vin rosu si doua pahare. Nu stiu de ce dar astazi simt nevoia sa beau. Parca ceva m-a suparat... ceva, care are legatura cu blondul ala. Oare, e prietenul doctorului Ryo? Am dat negativ din cap. Si daca ar fi ce? De ce ar trebui sa-mi pese mie de un biet doctoras care ma ajuta in legatura cu problema mea, facandu-si meseria.
- Si ce ai facut astazi? Intrebase blondul, depunandu-mi un sarut pe crestetul capului, apoi ocupand loc pe unul din scaune.
Am oftat prelung, si l-am atintit cu lacurile mele gri, facandu-l sa isi treaca limba peste buze.
- Ca de obicei. Tratamentul ala e extrem de pervers, si sincer sa fiu mi-as dori sa imi fie aplicat de o femeie, nu de un barbat! Am accentuat ultimul cuvant, dand pe gat continutul paharului.
Taki isi pusese coturile pe masa, impreunandu-si mainile si asezandu-si barbia pe ele. Ma privea cu o intensitate prea mare, insa se oprise din ceea ce facea pentru a-mi umple paharul, ce acum zacea gol pe masa.
- Nu cred ca-i asa de rau. Spusese pe un ton pervers. Mie unul mi-ar placea asta, oricum doctorasul ala e foarte sexy. Adaugase mai apoi.
Am ridicat o spranceana privindu-l profund. De unde stie el cum e doctorul meu, adica, nu l-a vazut niciodata.
- Taki, de unde sti tu cum e doctorul meu daca nu l-ai vazut niciodata? Am intrebat pe un ton dur.
Chicotise, apoi zambindu-mi imi soptise:
- Daca nu ar fi fost sexy l-ai fi spanzurat pe omul ala. Adica sa fim seriosi, nici un tanar nu accepta servici de la un batran.
M-am incruntat, insa avea dreptate. Daca doctorul Ryo era un batran plin de riduri si grasun ca femeie aia de la receptie, ii dadeam un sut in fund sau il decapitam, in niciun caz nu-l lasam sa ma atinga asa de... placut. Am tresarit imediat dupa ce am auzit in mintea mea cuvantul „placut”. Nu trebuie sa-mi placa ceea ce mi-a facut, e doar un nenorocit de tratament... nimic altceva!
„Ii trag pantaloni jos de pe el in graba, impreuna cu boxerii.
- Stai! Ce faci?! Ma intreaba pe un ton ridicat.
- Termin ce ai inceput tu!
Fara sa-i ascult rugamintiile, m-am pozitionat la intrarea in el, penetrandu-l direct. A scancit putin, ceea ce m-a excitat si mai tare.”

Imediat obraji au capatat o noanta rozalie, pe care vroiam disperat s-o alung. Nu pot sa cred la ce-mi sta mintea acum. Am dat pe gat urmatorul pahar fara sa-mi pese ca o sa ma imbat daca mai continui mult asa.
- Ai dreptate, e tanar... si stramt am adaugat in mintea mea.
Un sentiment ma lovise in acea secunda. Daca i-am pus-o unui barbat si mi-a placut, asta inseamna ca sunt gay?! M-am intrebat disperat pe mine, in intimitatea gandurilor mele.
„Nu e neaparat sa fi gay daca-ti place un barbat, poti fi bisexual”. Cuvintele prietenului meu imi rasunau in intreaga minte, obsedandu-ma. Am mai dat un pahar pe gat, si tot asa pana cand am simtit cum imi amorteste tot corpul si o dorinta ma cuprinde. Nu stiu daca e bine ceea ce fac si-n momentul de fata nici nu-mi pasa vreau doar sa aflu mai multe, despre noua mea orientare care spre surprinderea mea, a inceput sa-mi placa...
M-am ridicat de pe scaun balansandu-ma, ajungand in dreptul blondului, ce parea a fi mult mai treaz decat mine. Mi-am dus doua degete, ridicandu-i barbia, apropiindu-ma din ce in ce mai mult de buzele sale.
- Taki... am soptit. De ce esti asa obsedat de mine? am intrebat pe un ton seducator, zambiindu-i.
Lagunele albastre ma priveau pe mine si numai pe mine, intr-un mod intens, pervers...
- Pentru ca te iubesc. Mi-a soptit presandu-si buzele de ale mele.
Mi-am introdus limba in lacasul sau umed, incepand sa explorez. Nu stiu cum si de unde am avut forta necesara, insa l-am ridicat pe blond in brate conducandu-l in propria sa camera. Se lasase purtat de mine, insa ajunsi acolo, se pusese peste mine vrand sa preia controlul. Nu l-am lasat. Am rupt sarutul, privindu-l, ridicandu-i barbia cu doua degete. Acum privirile noastre se intersectau si a lui parca ma intreba de ce m-am oprit.
- Eu fut, nu sunt futut. Acum intelegi? Daca vrei... -mi-am plimbat doua degete pe buzele sale- sa fi cu mine, eu conduc. I-am soptit pe un ton seducator, iar intr-o secunda m-am invartit cu el si am ajuns deasupra.
Am indepartat toate obiectele vestimentare in timp ce ii rasfatam corpul, lingandu-i nurii si sarutandu-i pieptul, atingandu-i gatul, lingandu-l... rasfatandu-i buzele, ce acum purtau o culoare mult prea sangerie, ce ma starnea al dracului de tare.
Mi-am dus mana intre picioarele sale, apasandu-i barbatia. Daca, am fost rau cu doctorasul ala Ryo, asta nu inseamna ca trebuie sa fiu si cu prietenul meu Taki. Cealalata mana mi-am dus-o la intrarea in corpul blondului, introducandu-mi un deget, miscandu-l in sus si-n jos. Bineinteles eu nu aveam cum sa stiu despre astea, eram ghidat de Taki tot timpul, doar e el expertul aici.
I-am prins buzele intre ale mele furandu-i un sarut lacom, experimentandu-i lacasul umed si dulce a nustiu cata oara pe ziua de azi. Cand mi-am introdus si al doilea deget in orificiul blondului, acesta scancise. O mana mi-am plimbat-o de-a lungul organului sau intarit si destul de mare, pana s-a eliberat. Am mai sarutat inca odata pieptul, apoi pozitionandu-ma intre picioarele lui. L-am patruns destul de incet, fata de cum l-am patruns pe doctor, insa Taki incepuse a varsa lacrimi amare. Lacrimi care si-au gasit sfarsitul pe buzele mele. M-am afundat incet, incet, pana l-am patruns in intregime. Unghiile blondului imi strapunsera pielea spatelui, intr-un mod barbar. Nu l-am mai intrebat nimic pe Taki, incepand sa ma misc destul de tare. Prietenul meu tipa si tipa, insa eu... tot nu ma opream in ciuda rugamintilor lui.
- Yuki, opreste-te! te rog... mi-a soptit pe un ton ragusit.
Nu i-am raspuns, si nici nu am incetat. Trebuia sa termin ce am inceput, a fost de acord cu asta. Oricum, nu ma pot opri, mai ales ca placerea ma cuprinde iar eu ma simt pe culmile bucuriei. Am inceput sa ma misc mult mai repede, continuand asa inca o jumatate de ora. Taki adormise, iar ultimul rand de cristale varsate de el, lasasera cateva urme pe chipul sau. L-am mai privit odata, ducandu-mi bratele in jurul sau, precum un scut calduros si mi-am atintit privirea undeva... privind in gol.
Hei, Ryo, tu ce faci acum...?


[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
Cancer la penis - de Lexxu - 02-03-2012, 06:47 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 08-03-2012, 08:21 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 08-03-2012, 08:43 PM
RE: Cancer la penis - de Kato - 11-03-2012, 01:06 AM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 14-03-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 17-05-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 18-05-2012, 03:31 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 28-05-2012, 08:44 AM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 03-06-2012, 08:03 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 03-06-2012, 08:44 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 03-06-2012, 09:24 PM
RE: Cancer la penis - de Ciquita - 03-06-2012, 09:34 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 04-06-2012, 09:11 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 04-06-2012, 09:52 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 17-06-2012, 01:52 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 17-06-2012, 03:00 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 02-08-2012, 04:25 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 22-08-2012, 05:42 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 23-08-2012, 02:06 PM
RE: Cancer la penis - de Justine - 26-08-2012, 02:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)