Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SOTM Mai - Vot

#4
Um, poate sunt doar eu dar nimeni nu sa prea incadrat in tema. Oricum, imi pare rau ca nu am putut participa asa ca am sa votez.

Addeh - Culorile, efectele, stockurile si renderele sunt toate imprastiate si sincer, nu prea se lovesc. Si faptul ca ai "dublato" nu face prea mare branza, ba din potriva, arata foarte inestetic. Claritatea si ea lasa de dorit si imbinarea imaginilor... Desii mi se pare cam singura care se incadreaza oarecum in tema.

Daria - Prima mea reacte a fost ceva de genul wtf. Nu stiu in ce circumstante ai lucrat sau daca ai fost presata de timp dar cu siguranta asta nu e tot c epoti face. Efectele sunt imprasitate, culorile nu se imbina deloc, backgroundul e prea gol, fata e modificata pana nu se mai poate...

Lia - Nu imi plac culorile. Nu am nimic cu genul asta de semnatura pentru ca e foarte bine realizata si se incadreaza in tema dar culorile nu imi inspira vara ci imi par mai mult bolnavicioase.

History - Nu prea am nimic de comentat atat ca textul e cam imprastiat si nu prea se incadreaza in tema.

In concluzie votez doar cu History de data asta.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt



Răspunsuri în acest subiect
SOTM Mai - Vot - de History - 25-05-2012, 08:01 PM
RE: SOTM Mai - Vot - de Ryuu - 25-05-2012, 09:05 PM
RE: SOTM Mai - Vot - de Rain - 25-05-2012, 10:27 PM
RE: SOTM Mai - Vot - de Liar - 25-05-2012, 11:09 PM
RE: SOTM Mai - Vot - de Niska - 29-05-2012, 05:17 PM
RE: SOTM Mai - Vot - de History - 01-06-2012, 01:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)