Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Recomandari - In cautarea unui joc

#14
So.. dupa 3 posturi foarte utile, si o zi intreaga de 'surfing' pe net, m-am decis. Sa o luam prin eliminare: Jocurile care implicau costuri le-am eliminat din start. Cum am mai spus, vreau ceva de distractie. N-am de gand sa devin dependenta de unul dintre jocuri, n-ar fi deloc bine. De jocurile de la PW m-am cam plictisit. Le-am jucat aproximativ pe toate. Cel mai mult mi-a placut Rusty Hearts (pe care nu mai vreau sa-l incerc, te plictisesti sa tot faci dungeon-uri) si Jade Dynasty.. care nu stiu. Am jucat un an si ceva, mi s-a luat. Lineage II - l-am jucat putin la inceput, si comparand cu ce-am vazut la AION nu ma atras mai mult decat celalalt. Cabal n-am incercat, n-am vazut, insa m-am orientat pe diferite forumuri de game'ing (nu fac reclama) si nu pare prea 'popular', iar ideea e sa mai dau de cava Romani. Silkroad arata super ok, si am vazut un privat unde joaca multi Romani. Totusi, am ramas pe AION - sunt multi care joaca, se gasesc destule informatii despre gameplay si alea-alea. Mi-a placut si povestea, desi, da, e cam banala (ma captivat, probabil, pentru ca am citit-o in engleza, iar pe mine mereu m-a atras cum suna, in comparatie cu Romana). In cazul in care nu o sa-mi placa, Skilroad va fi varianta a 2-a.

Deci, va multumesc mult, mult pentru posturi, apreciez!


@Azazel: Toate jocurile de la PW au avut in ultima vreme probleme. Stiu ca am incercat intr-un timp sa iau ESO si n-a mers. Incearca sa iei prin Torrent, poate merge.. sau citeste la ei pe forum. Gasesti tu o solutie, sunt sigura.

Lia.edit: WoW il gasesti pe private. Cabal e plin de romani.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Răspunsuri în acest subiect
Recomandari - In cautarea unui joc - de Niska - 12-02-2012, 12:20 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 17-05-2012, 05:29 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 05:39 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Lia - 18-05-2012, 06:49 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 09:54 PM
RE: Recomandari - In cautarea unui joc - de Lia - 14-08-2012, 05:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)