Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Unfortunately my Internet connection is rather precarious so it's gonna be difficult to write this thing.

Cum ne-am cunoscut? Ne certam, urat de tot pentru ca nu eram de acord cu a avea un moderator nou comportandu-se asa cu userii, sareai calul uneori. Dar am inceput sa vorbim prin conferinte si mi-am dat seama ca nu esti chiar un copil cauza pierduta. Nu, nu esti o cauza pierduta 21. Ma refeream ca esti la o varsta cand inveti multe lucruri si uneori nu stii exact cum sa te comporti, luand exemplul celor mai mari care au mai multa experienta fata de tine, in asa fel incat iti da aerul cum ca te-ai crede superioara.

Dar ti-ai revenit si acum incepi sa iti definiesti o personalitate proprie, fara sa ai influente majore cum era cazul inainte. Incepi sa evoluezi incet, incet la gfx si nu iti iese intotdeauna, dar (!) e bine ca ceri sfaturi si indrumari si asta conteaza mult. Mai ales ca lucrezi des si pare sa iti placa ce faci.

Esti un copil amuzant si ai o doza de sarcasm care il poti modela usospre avantajul tau, desi mai ai de lucrat. Nu ne-am mai certat si daca te-am rugat sa ma ajuti cu ceva, ai facut-o. Pot sa rad cu tine si e bine, mai ales avand in vedere situatia contrastanta din ianuarie.


Imi pica netul, revin/
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Lia - 11-03-2012, 10:41 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 52.220 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.889 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)