Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Cancer la penis

#3
Am inteles Daria, doar ca am pus asa, pentru ca e extrem de de de exagerat ficu asta:)) totusi imi face placere sa-l scriu:)).
Well, next:

Capitolul 2.


Inca ii aplicam tratamentul tanarului Yuki. Am impresia sau mai are un pic si mi-o pune?
Fac miscari rapide sus-jos, oferindu-i placere maxima. Scoate gemete la fiecare miscare de-a mea, oferindu-mi si mie placere. Omul asta geme asa de frumos de parca ar canta un inger la harpa.
Imi ridic privirea, intalnind-o pe a sa. Ochii grii pe care-i poseda, sunt pe jumatate inchisi, in timp ce obraji sunt colorati intr-o noanta rosiatica.

Zambesc. Buzele acelea rozali, parca cer a fi sarutate, insa daca as face ceva acum s-ar prinde si nu doresc asta. Adica as strica totul daca as face asa ceva acum, insa daca as mai astepta putin... ar fi perfect.
Pirceul acela micut si negru, ce se afla in buza de jos a tanarului, ii da un aspect usor de rebelul familiei. Parul brunet, se poate asemana perfect cu smoala. Acum bretonul ii era lipit de frunte, din cauza stratului de transpiratie.
- De ce te-ai oprit? intreaba el pe un ton mieunat ce parca imi cerea sa continui.
- Ca asa am vrut. Ti s-a terminat tratamentul pe ziua de azi.
- Ce?! nici macar nu am ejaculat! se rasteste el la mine.
- Stiu, insa trebuie sa te doara.
Baiatul parca nu mi-a auzit raspunsul si ma ridica de jos cu bratele sale puternice. Ma asezase cu fata pe patul unde sedea el si cu fundu' in sus. Imi simt pantaloni trasi de pe mine cu o brutalitate de neimaginat, impreuna cu boxerii.
- Stai! Ce faci?! il intreb eu pe un ton mai ridicat.
- Termin ce ai inceput tu!
Fara sa-mi asculte rugamintiile, se pozitioneaza la intrarea in mine, penetrandu-ma direct. Am scancit putin, ca mai apoi sa simt aceea durere. Desii am mai facut chestii de genu' nu m-a durut asa de tare ca acum.
Eram destul de obisnuit cu astfel de acturi sexuale, insa acum... acum parca e prea dureros.
Imi cuprinde talia cu ambele mainii, pozitionandu-se mai bine. A inceput cu miscari de dute-vino rapide. L-am rugat sa fie ceva mai bland, insa parca nu auzea. Era si de inteles de la gemetele pe care le scapa, iar eu la fel. Cantam una in truna, provocandu-l mai tare. Desii ma durea, intr-un fel imi placea ce se intampla.
Daca el nu imi facea asta, cu siguranta as fi facut-o eu. E prea frumos ca sa nu-l vrei. Adevarul e ca e rasfatat, se poate observa de la prima vedere, dar este un adevarat animal la pat. Acum, nu va scapa asa usor de mine, desii prietenul lui Taki, m-a angajat doar pentru a-l speria... eu vreau mai mult.
Dupa jumatate de ora, Yuki isi da drumu' in mine, ca mai apoi sa se imbrace.
Ma ridic cu chiu cu vai din acea pozitie, patrunzandu-l cu privirea. Trebuie sa joc putin teatru, daca nu si-ar da seama ca sunt bisexual si al pleca de aici mancand pamantul.
Din spusele lui Taki, am inteles ca detesta baietii care se tin de mana sau se saruta, ca sa nu mai zicem ce crede el despre tipii care fac sex. Cum zice el "si-o dau la curut".
- Ce s-a intamplat cu tine?! nu sunt pe invers, asta e meseria mea si acela e un tratament.
Nu trebuie sa te las sa ma freci in fund'. Poate iti trebuie alt doctor... ii spun eu pe un ton nervos, improvizat pe moment.
Baiatul isi pleaca privirea, eu nemaiavand ocazia sa-i privesc bilele si aici nu ma refer la cele de jos. Am putut sa aud un suspin, apoi am zarit o lacrima ce a "evadat" din lacul grii.
- Scuze.. doar ca esti al naibii de bun la excitat! imi spune privindu-ma acum.
- Stiu. Nu esti primul pacient care imi spune asta. Doar nu mi-o mai pune bine?
- Normal ca nu o sa-ti mai fac nimic... nu stiu cum de mi-a trecut prin cap sa fac asa ceva. Eu nu-s pe invers nicidecum. Ador fundurile bombate, tatele si pesteri... nu tunele! Hai ca eu ma car de aici. Ne vedem lunii.
Dau din cap, aprobandu-l. Acesta nu mai asteapta nici un salut din partea mea ca iese, lasandu-ma pe mine singur.
Pustiu asta e al naibii de bun la pat si rasfatat... daca-l vreau, o sa am de lucru cu el.
Totusi daca tot o sa-l imblanzesc, nu i-ar strica si o lectie "cum sa fi tandru". Oricum il inteleg intr-un fel.
Eu sunt barbat, la fel si el. Nu ma puteam astepta sa ma sarute sau sa ma atinga intr-un mod pe care-l executa cu o femeie.
- Da... o sa am de lucru cu el.
Eh, conteaza ca am gasit pe cineva cu, care ma pot juca in voie si mai important.
Mi-am gasit pe cineva, care ma poate ravasi sau satisface oricand. Exceptand durerea pe care mi-a provocat-o, sunt bine, m-a satisfacut pe deplin.
Ma intreb. Daca asa sunt multumit, oare cum as fii daca ar fii o partida cu tot tacamul? Cu buzele alea... cu mainile lui pe corpul meu... cu el peste mine...


[cam scurt stiu <.<]
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
Cancer la penis - de Lexxu - 02-03-2012, 06:47 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 08-03-2012, 08:21 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 08-03-2012, 08:43 PM
RE: Cancer la penis - de Kato - 11-03-2012, 01:06 AM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 14-03-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 17-05-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 18-05-2012, 03:31 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 28-05-2012, 08:44 AM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 03-06-2012, 08:03 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 03-06-2012, 08:44 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 03-06-2012, 09:24 PM
RE: Cancer la penis - de Ciquita - 03-06-2012, 09:34 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 04-06-2012, 09:11 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 04-06-2012, 09:52 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 17-06-2012, 01:52 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 17-06-2012, 03:00 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 02-08-2012, 04:25 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 22-08-2012, 05:42 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 23-08-2012, 02:06 PM
RE: Cancer la penis - de Justine - 26-08-2012, 02:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)