Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Anarchy in School

#7
Capitolul 5:Ca este scandal!

Kakashi’s P.O.V:



La ce se gandea ea,de imi vorbea asa?Acujm suntem intr-o lume nebuna,insa i-am vrut numai binele.Dracie,am un vartej de idei in cap care ma facea sa ma simt ciudat.Baietii mi-au vazut starea nasoala si mi-au propus sa iesim undeva,asa cum au iesit si fetele.Desigur,pana sa ma imbrac,eu deja am terminat trei doze de bere,si jumatate de sticla de Jack,prietenul meu cel mai bun.Am mers pe patru carari,dand nas in nas cu Sasuke si cu gagicuta lui in roz,care se lingeau ca doi idioti,ceea ce si sunt.Totusi,eram intr-o stare prea frumoasa si prea vesela incat sa-mi pese de ce puteam sa zic,sau ce sa creada asa ca am mers tinta spre ei,clatinandu-ma incet si usor.Am zambit pervers catre ei,fiind speriati de aparitia mea surprinzatoare:
-Buna iepurasi?Ce faceti,va iubiti?
Rozalia cea tarfa zambi spre mine.Doamne ce n-as da sa-i dau una,si ei si lui iubita-su.Ca tot vorbim de muistul ala cretin.Ma privea cu o privire superioara si parca din priviri ma injura.I-am zambit larg si i-am zis:
-Frumoasa freza tipule,unde ti-ai facut-o?La care morga din oras?Am sarutat-o pe obraji pe tarfulita aia,ea fiind uimita de gestul meu iar Sasuke-bebe se uita la mine extrem de furios.Am inceput sa rad si am zis inainte sa dispar din aria lor vizuala:
-Saku,daca vrei sa ma cauti vino la mine in camera!
Am ajuns afara,unde ma lumina iarasi prostia aia de soare.Am ajuns in masina,alaturi de ceilalti,care erau destul de linistiti.Am zambit pervers si am inceput sa rad,fiindca stiam de ce sunt asa cuminti,fiindca se gandeau la “prostioare”dragii de ei.Sincer,daca as gasi un futai ceva,nu l-as refuza,chiar mi-era dor sa am parte de asa ceva.
Am ajuns la club,unde era debandada de murea lumea.Desigur eu eram deja haosul in persoana,cui dracu i-ar mai fi pasat de lume?
M-am miscat rapid in multimea agitata ca o melodie rock.Am inceput sa dansam,clubul fiind chiar OK pentru mine.Am inceput sa dansez,baietii deja au prins cateva puicute in plasa.M-am uitat spre ele cu un zambet pervers,nici nu stiau ce le va astepta.Am cutreierat incaperea cu privirea,incercand sa gaesc vreo tipa sau ceva,dar nu era de gasit ori nu o vedeam eu.Totusi prin starea asta de betie,simteam ca ceva era in neinregula.Am ignorant sentimental crezand ca imi e foame….sau ca vreau sex.
Am trecut pe la bar sa iau ceva de baut,pana cand am vaut o prietena de-a lui Yvone,Hinata cum se uita dupa cineva.M-am dus cu paharul de whisky,luand si sticla dupa mine.Barmanul parea sa nu-l deranjeze.Am stat si am urmarit-o pana cand am inceput sa beau mai mult si sa ma ia ameteala si mai tare.Am inceput sa-mi pun si o tigara in gura,Hinata disparand din aria mea vizuala.Poate cauta pe cineva,vreun baiat sau nu stiu…
Am inceput sa merg inapoi in ring,lasandu-ma val muzicii.Trupul incepea sa se miste de parca eram o marioneta controlata doar de bautura,droguri si sentimente.Si cred ca asta era drumul principal spre Lumea Indiferentei .Am vazut cum cineva ma apuca de maneca,si am vazut o tipa cu parul scurt mov,privindu-ma ingrijorata.I-am zambit,si am salutat-o prin muzica gomotoasa.Ea imi arata sa ma apropii si imi sopti la ureche:
-Ai vazut-o pe Yvone?Am cautat-o peste tot si nu o gasesc .
Am dat din cap dezaprobator.
Privirea ei parea ingrijorata.M-am dus la ea si am zis sa o cautam.Prin toata ameteala,am profitat de ocazia betiei mele si am fugit pe afara.Intre timp o gramada de prosti se futeau intre ei ca niste pizde in calduri.O grasa dadu peste mine,aproape doborandu-ma si am inceput sa o injur,alcoolul facandu-si de cap in mintea mea.Am inceput sa vad dublu,nervii mei luand-o la goanna in timp ce impingeam pe toata lumea.Eram doar eu si acea fierbinteala,fara nimic altceva.
Am trantit usa clublui,mergand pe sapte carari in timp ce o fata era lipita de perete,putin speriata in fata unui tip.Cand i-am vazut parul alb,stralucitor in lumina lunii am stiut ca este ea.Am ascultat cu atentie,tipul neobservandu-mi prezenta.Am ascultat cu atentie,nervii fiind supusi la un efeort destul de mare.Adrenalina imi curgea prin vene,si chiar aveam nevoie de o mica bataie.
-Esti frumoasa pustoaico,si ma bucur ca am dat peste tine,spunea in timp ce ii punea mana pe coapsa.Ea il scuipa in fata,tipul enervat ii da o palma,scancetul ei fiind un ecou lung in puterea noptii.M-am enervat cumplit,vazand rosu in fata ochilor.Acum vroia sa se puna peste ea,ea impingandu-l insa tipul era prea masiv pentru ea.Am venit incet,putin ametit de bautura.Am mai luat inca o gura de Jack si am urlat:
-Bai coaie,da-te de pe ea daca nu vrei sa te omor.
El rase ca un cretin.Ma intreba sarcastic:
-Ai venit sa o salvezi pe frumoasa ta domnita fraiere?
L-am privit rece.Veni in fuga spre mine,in timp ce Yvone tipa disperata:
-Kakashi ai grija cretinule!Insa nu o mai aueam,eram mult prea preocupat de furia mea incontrolabila.Veni spre mine cu viteza,insa i-am dat sticla de cap,aceasta facandu-se tandari cu un zgomot asurzitor.Tipul cazu cu zgomot,fiind dus instantaneu in lumea viselor.Vroiam sa-I mai dau cativa pumni in gura,insa nu am putut,Yvone apucandu-ma de mana ,tremurand de frig:
-Haide sa mergem de aici.S-ar putea sa-l fi…
I-am pus mana pe gat.Totul era in regula.
-Inca mai traieste prostul,desi eu vroiam sa-l vad intre patru scanduri.Haide sa mergem de aici,era o cafenea mai incolo.Am nevoie de putina cafea sa ma trezesc.
M-a urmat indeaproape,fiind cuprinsi de o tacere morbida,ce nu prevestea decat necazuri.Sau un somn lung.Am ajuns pe o strada destul de circulata,eu gandindu-ma la cum dracu sa ma trezesc mai repde fiindca stiam ca as fi putut sa fiu o amenintare mai mare decat boul ala.Yvone statea linistita langa mine,isi aprinsese o tigara,ignorandu-ma total.Am ajuns pe langa un teatru mai vechi,unde avea si o cafenea numita “Café du Theatre”.Am intrat,si m-am prabusit pe scaun,extenuate de cele petrecute.Dracie,nu credeam ca pot fi atat de nervos,si stiam ca imi pot depasi recordul,dar nu cred ca era intodeauna bine.Am luat o tigara din pachetul meu,cealalta am irosit-o stand ca berbecul la televizor iar nervii mei s-au aprins si mai tare cand am vazut pachetul gol.
Dracia masii!De unde dracu iau acum un pachet de Kent 8 la ora 3 dimineata?
Yvone imi aseza pachetul ei cu grija inspre mine,privindu-ma curios.I-am urmarit privirea o perioada scurta de timp,si mi-am surprins chipul in irisii ei de un verde pur,unic.Chipul meu parea surprins,si atras in reflectia ei,ce interesant…insa m-am oprit imediat cand mi-am dat seama ca acest lucru era adevarat.
Chelnerita ne-a luat rapid comenzile,iar eu mi-am aprins tigara linistit dupa toate rahaturile intamplate.Am tras fumul usor,starea mea de spirit calmandu-se in cele din urma.Am privit-o atent pe Yvone,ce parea ca-mi evita privirea.Ea imi spuse simplu:
-Mersi..pentru ce ai facut acolo.Mersi ca mi-ai salvat pielea.
Am privit-o mirat,insa am inceput sa rad usor si i-am spus simplu:
-Sunt un gentleman,iti dai seama ca trebuia sa te salvez nu?
Yvone se holba la mine,si incepu sa rada in hohote.Eu ma alatur ei si ii spun:
-Ce?Nu e adevarat?
Am inceput sa radem impreuna pe cateva teme,si am tinut-o asa pana cand soarele a inceput sa rasara de tot.Am plecat impreuna spre idiotul acela de internat in timp ce fumul de tigara se raspandea usor in jurul nostru,iar rasetul nostru era singura sursa de zgomot ce alimenta orasul.Am mers cu taxiul spre casa,iar intre timp ne-am mai luat doua sticle de bere si ne-am facut praf din prima,oboseala spunandu-si cuvantul.Cand am ajuns in fata scolii,am fost tarati inauntru de catre prietenii nostrii,care mai aveau un pic si ne luau la bataie.Noi doi radeam ca prostii,in timp ce Yvone incerca sa se sprijine de mine.Desigur,au renuntat in cele din urma si ne-au tarat cu forta in pat.Desigur a durat ceva vreme sa adorm,dar cert e ca am adormit cu zambetul pe buze.
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Răspunsuri în acest subiect
Anarchy in School - de Anna - 15-10-2011, 08:35 PM
RE: Anarchy in School[+18] - de Anna - 15-10-2011, 10:00 PM
RE: Anarchy in School[+18] - de crazy little red - 20-10-2011, 08:43 PM
RE: Anarchy in School[+18] - de hiimera - 23-10-2011, 10:31 AM
RE: Anarchy in School[+18] - de Anna - 24-11-2011, 05:01 PM
RE: Anarchy in School [naruto][+18] - de Anna - 30-12-2011, 12:35 AM
RE: Anarchy in School [naruto][+18] - de MiraA - 07-01-2012, 11:58 PM
RE: Anarchy in School - de crazy little red - 01-02-2012, 05:14 PM
RE: Anarchy in School - de Anna - 04-04-2012, 07:01 PM
RE: Anarchy in School - de crazy little red - 18-05-2012, 07:42 PM
RE: Anarchy in School - de Anna - 05-09-2012, 08:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)