Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Yakuza' boss in love II - On my own

#45
Craciun fericit

[center]11[/center]

P.O.V. Kanji: - Cum tu nu ai avut niciodata cosuri? Ma intreba iubita mea, dupa ce ne-am despartit dintr-un sarut infocat, in timp ce stateam pe marginea piscinei, cu picioarele in apa.
- Am avut varicela, spun, scotand limba cu pierse in limba, iar tanara incerca sa imi prinda limba cu buzele. Aia se pune? O intreb pe tanara, ce dadu din cap ca nu. Nu prea am avut cosuri, decat cateva puncte negre, dar au disparut si alea, mai adaug, apoi o trag in bratele mele, punand-o sa sta calare pe picioarele mele.
Ayne se apleca spre mine, punandu-si mainile pe umeri mei, lasandu-se cu toata greutatea in ele, obligandu-ma sa ma intind pe spate. Ma arcuiesc rapid, cand pielea facu contact cu plagile de beton fierbinte. Ii spun sa se dea repede jos de pe mine si ma ridic in picioare, sarind cap in piscina, calmandu-mi durerea de la spate. Tanara imi zambi vinovata, apoi ma apuca de mana, rugandu-ma sa mergem putin pe ponton si sa vedem marea, cu iahturile acelea impunatoare, conduse de bogatasi cu trei sau patru curve de lux cu ei. Ne-am asezat pe ponton si fata incepu sa imi povesteasca despre fosti ei colegi si cum eu, ea si Daisuke, erau considerati trofee pentru astia din liceu, fiindca noi preferam sa fim cu persoane, ce nu erau din liceul nostru si nu ne privea ca pe niste staruri. Pufnesc usor. Staruri de ce gen? Staruri ale Yakuzei? Ma intind pe lemnul cald, dar imi amintesc ca nu am vizitat inca, toata casa. O iau de mana si ii spun sa facem un tur al casei. Am inceput cu bucataria, ce era mare si moderna, acolo gasind chiar si o bucatareasa, ce ne pregatea cina. A urmat sufrageria, borioul meu, in care aveam raftul goale de carti, pana sus. Am urcat la etaj si cand am deschis prima usa ce ne-a venit la indemana, am ramas masca.
- Daca mama ar sti de luxul de aici, rapid s-ar pasaporta aici, spuse bruneta de langa mine, fiindca in mijlocul bai, pe peretele din fata usii, se afla mai ditai cada de baie, cu jacuzzy incorporat, semanand cu un baldachin.
Pe jos era marmura alba, pereti erau cu tapet de culoarea aurului, cu modele de marmura. Mai era un perete intreg de oglinzi cu doua ciuvete. Ayne se urca pe margina cazii, uitandu-se la diferitele sortimente de geluri de dus, lotiuni de corp, spuma si alte chesti femeiesti. Am luat-o pe fata pe unul dintre umeri, fiindca era foarte usoara, iesind din baie si apoi deschizand usa dormitorului. O las pe tanara jos, pentru a vedea si ea, grandoarea camerei. Intreaga tencuiala a camerei ma ducea cu gandul la camerele printeselor de acum doua sute si ceva de ani. Perdele din dantela, draperii cenusii si grele, la cele doua fereste mari si la una aveam usa, sa iesim pe balcon. In mijlocul tavanului aveam candelabru de cristal, pe jos era carpet albastru si un covor persan.
- Fotolile sunt atat de moi, spuse Ayne, asezandu-se pe un fotoliu, apoi alerga la un dulap din camera - mobila era toata alba - deschizandu-l si gasind in el, lenjerie de pat. Avem si dressing! Exclama fericita, deschizand o usa si intrand intr-o incapere mare cat camera, unde se aflau bagajele noastre.
Zambesc si o iau in brate, ducand-o in pat, asezand-o pe salteaua moale. Ma asez langa ea, incepand sa o sarut pe buzele acelea senzuale, ca un animal flamand, iar tanara era prada mea. Ii desfac cu o mana sutienul de dupa gat, apoi ma ridic si se ridica in fund, dandu-l la o parte acea bucata de material, apoi o intind pe spate. Incep sa ii sarut sanii, sugandu-i posesiv si jucandu-ma cu sfarcurile ei, in timp ce Ayne, ma mangaia pe spate, bagandu-si unghile scurte in muschii spatelui, zgarindu-ma superficial.
- Kanji!? Exclama, cand am coborat cu saruturile pana la linia chilotilor de baie, apucandu-i cu un deget elasticul, cu intentia sa il trag in jos, dar m-am oprit, cand i-am auzit panica din glas.
Ma dau jos de pe bruneta, oftand usor, apoi ma ridic in picioare, spunandu-i ca trebuie sa dau un telefon. Ies din camera, ducandu-ma in birou. Trebuie sa fiu mai atent in preajma ei, mai ales ca as putea sa o violez din greseala, ca nu imi pot potoli hormoni, imi spun in gand, in timp ce formam un numar de telefon, la fixul de pe biroul de lemn de brad, lacuit.

P.O.V. Ayne: Stateam pe pat, cu mainile acoperindu-mi sanii, privind buimaca usa. Inima imi batea cu putere in piept, iar lacrimi de frica imi curgeau din coltul ochilor. Trag de cateva ori, aer in piept, apoi ma ridic de pe pat, luand sutienul de baie pe mine. M-am dus in dressing, incepand sa imi caut niste haine de schimb. Imi iau niste haine, portfardul si ma duc in baie, facand un dus scurt. Trag pe mine un top, cu decolteu in "ve", alb. Imi iau pe mine o fustita din volanase, tot alba si in picioare, niste sandale tip-roman, de acceasi culoare ca fustita si topul. Dupa ce imi aranjez parul si ma machiez, ies din baie, ducandu-ma in birou.
- Deranjez? Intreb, ciocanind o data in usa din lemn, apoi intru in incapere.
- Ayne, tu niciodata nu deranjez, spuse tanarul, stand cu fundul pe birou si fuma linistit, lasandu-ma muta, fiindca nu stiam ca brunetul fuma. Ce s-a intamplat? Ma intreba, cercetandu-mi tinuta, apoi zambi stiuitor, tragand o data in piept si expirand fumul de tigara in aer.
Mentolate, imi spun in gand, cand simt mirosul, aratandu-mi de ce mirosea a mentol, cand iesea din masina lui sau venea de afara, in toiul nopti.
- Fac un dus si mergem, imi spuse, stingand mucul in scrumierea de pe birou, apoi ma pupa delicat pe frunte, iar rasuflarea sa mentolata si fierbinte imi gadila obraji si buzele.
Ma uit dupa el fermecata si socata, fiindca aflam unele lucruri, care nu le stiam mai de mult despre "fratele cel mare".

- De patru ani fumez, imi spuse, in timp ce stateam la o terasa, iar eu savuram un cappuchino cu gheata, iar el un Green Apple si manca o savarina. Totul a inceput din curiozitate, dar tu sa nu te apuci, ca nu este sanatos, imi marturisi, facandu-ma sa ridic perspicace o spranceana neagra.
Incepu sa rada, vazandu-mi expresia intrebatoare, apoi imi spuse ca nu era dependent de tigari, fumand cand avea chef sau cand ii era pofta. Zambesc usor si ii fac o poza cu I-Phone-ul sau, fiindca s-a murdarit putin de frisca in coltul gurii, apoi ma aplec peste masa, lingand-o discret. Kanji incepu sa chicoteasca usor, apoi am inceput sa vorbim una alta, glumind si razand, simtindu-ne bine, in compania lui. Chiar daca, cate o data era un maniac si nebun, el avea si o inima mare, ce mi-a daruit-o si eu i-am daruit-o pe a mea. Baiatul asta e o aevia....

Baia - cada in special
Dormitorul celor doi
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Yakuza' boss in love II - On my own [naruto][+18] - de Nywa - 24-12-2011, 07:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Show me love Nywa 52 38.146 11-03-2012, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  [Terminat] Teach me to love Nywa 51 38.899 11-03-2012, 01:03 PM
Ultimul răspuns: Nywa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)