Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A picture of you

#52
Capitolul 14
 
Ma bucuram sa-l vad zambind acum, imi simteam inima fericita. Continuam sa ma gandesc la ceea ce s-a intamplat.Chiar si zambetele... Nimic nu ma face sa uit acele lucruri nenorocite pe care le facusem. Ma durea inima, insa ascundeam fiindca Sky voia acest lucru. Nu voiam sa il mai supar, ii facusem si asa destule lucruri pe care nu le-ar fi meritat nici in ruptul capului. Nu-mi venea sa cred, dar eu, cel care nu avusese prieteni, reusisem sa mi-l fac prieten pe el.
Intr-un final, masina se opri in fata blocului meu si eram gata sa plec acum. Deschisesem usa intr-un final, insa continuam sa ma uit la Sky. Eram ingrijorat pentru tot ceea ce facuse, ma temeam sa nu faca ceva gresit. Ma temeam sa nu fac eu ceva gresit... Sa nu-l fac sa ma urasca si mai tare.
- Hm... Multumesc ca m-ai adus, i-am spus zambind si am dat sa ies din masina, insa mana lui Sky ma prinse in acel moment de antebrat, facandu-ma sa ma intorc spre el curios. Credeam ca are ceva sa-mi spuna, insa el ma fixase cu privirea, tragandu-ma tot mai aproape de el. Zambea la fel de bland...
- Axel... Numele meu ca o soapta pe buzele sale ma facu sa fiu strabatut de un fior incredibil de placut.
- Ai grija de tine, Sky, i-am spus afisand un zambet la fel de trist ca si pana acum. Imi pare sincer...
Insa nu am apucat sa termin tot ceea ce aveam de zis, fiindca buzele sale se lipira de buzele mele. Ramasesem cu gura cascata de-a dreptul, nu-mi venea sa cred ca el... Dupa tot ceea ce ii facusem, Sky ma mai saruta. Mi-am pus mana pe obrazul sau, mangaindu-i-l usor, strabatandu-i finetea cu degetul aratator. Isi pusese mana pe dupa gatul meu, apropiindu-se si mai tare de mine, cu toate ca schimbatorul de viteze ne cam incomoda atunci.
'' Ma saruta.. '' mi-am spus in mintea mea. Inca eram de-a dreptul uimit, nici macar nu indrazneam sa-mi deschid ochii pentru a-l privi. Mi-era teama ca si faptul ca respir ar putea strica momentul incredibil de frumos... Dar nu a fost asa. I-am simtit in scurt timp limba patrunzandu-mi in lacasul umed, inspectand curioasa spatiul si cautand-o pe a mea. M-am alaturat dulcelui sarut, invinuindu-ma pentru tot ceea ce facusem pana atunci. Nu concepeam cat de prost putusem fi, cat de idiot si animalic atunci cand il violasem.
Trecuse o buna bucata de vreme de cand noi doi deja ne sarutam si simteam o acuta nevoie de aer. M-am indepartat usor pentru cateva momente, dar Sky ma trase din nou, de data asta pentru un sarut mai scurt.
- Si tu ai grija de tine, imi spuse adresandu-mi un zambet cald. Ochii sai atat de frumosi ma chemau... Si nu m -am putut abtine, fapt ce ma facu sa ii prind fata in palme. I-am dat un nou pupic pe buze, apoi am urcat usor pe nasuc si frunte, dupa care i-am sarutat pleoapele inchise pe rand.
- Noapte buna!
Zicand aceasta, am iesit din masina. De-as mai fi stat l-as fi tinut tot timpul acolo sau, mai rau, as fi urcat sus, in casa, si cine stie de ce orgii as fi fost in stare si pe-acolo. Am oftat, insa raspunsul sau la urarea mea mea parca imi incalzea inima si... Nu numai. Locul din pantalonii mei se umflase usor.
Am urcat grabit sus, in casa, intrand in apartament. Am inchis usa, osciland intre ideea de a suna pe cineva. Imi era insa de ajuns ca il avusesem pe el si ce ii facusem. Aveam oricum destule probleme, ma asteptam ca tata sa inceapa sa ma sune in disperare pentru a afla ceea ce se intamplase acolo, de ce il batusem pe idiotul ala. Aveam sa bag o scurta '' ascundere partiala a adevarului '' pentru a scapa de ceea ce avea sa imi spuna tata, ci sa treaca doar la fapte.
Nu eram oricum un baiat rau, ci de multe ori cuinte. Mai calcam si eu stramb, desigur, dar niciodata atat de grav ca de data asta. Gandul insa imi ramasese la sarutul acela cu Sky si la buzele sale dulci. Mi-am dus instinctiv mana intre picioare, strangand usor de locul acela. Da, se umflase, precum bine intuisem de cand ma atinsese. Inca ii simteam trupul fierbinte zvarcolindu-se sub al meu intr-un mod al naibii de pervers, chiar daca nu ii placea si fusese pura durere tot ceea ce se desfasurase pentru el.
Am scapat cat de repede am putut de toate hainele de pe mine, apoi m-am dus in dus, dand drumul apei fierbinti. Organul imi era tare, pregatit de actiune. Nu aveam insa in gand sa fac alta prostie, ci doar sa ma descurc singur in noaptea asta si, nu stiam de ce, insa ma hotarasem sa nu mai fac sex la munca. Ma prinsese Sky... Si ceea ce se intamplase intre noi atunci, modul cum ma comportasem cu el, toate imi spuneau ca l-as fi ranit sufleteste daca m-ar fi vazut comportandu-ma bland cu alta persoana.
Din nou... Din nou acel sarut! Limba fina jucandu-se cu a mea, buzele dulci presandu-le pe ale mele cu blandete... Dupa tot ceea ce ii facusem, el mai avea puterea sa se comporte frumos cu mine! Altul m-ar fi denuntat la politie suta la suta, insa iata ca el nu era ca toti ceilalti, ci era o persoana aparte, buna, demna de admirat. Am suspinat usor, ducandu-mi mana intre picioare. Nu era nevoie sa ma gandesc la ceea ce se intamplase intre noi, pana si imaginea sa ma facea sa ma excit.
Incepusem sa imi mangai usor locul umfalt dintre picioare, strangand usor in pumn, apoi imi curpinsesem barbatia in maini si incepusem sa imi misc mana in sus si in jos usor, scotand cateva gemete.
'' Doamne, Sky, ce-mi faci tu mie... ! ''.
Era o placere dulce sa ma gandesc la el si in tot acel timp sa ma '' joc ''. Aveam nevoie, ma durea ingrozitor si trebuia sa fac rapid ceva. Incepusem sa ma misc din ce in ce mai rapid cu mana pe umflatura aceea pana  ce am simtit ca eram aproape de final si imi aparuse sarutul cu Sky din nou in minte. Am ejaculat gemand lung si tot lichidul laptos fu spalat de apa, iar eu mi-am continuat linistit dusul, multumit si implinit acum. Credeam insa ca, o data cu ejacularea, aveam sa uit si imaginea aceea bolnavicios de frumoasa cu Sky...
Telefonul incepuse sa sune nebuneste, iar eu am iesit gramada din dus. Era, spre norocul meu, in pantaloni. L-am ridicat si, spre marea mea dezamagire, persoana care ma apela era tatal meu.
- Alo? am spus pe o voce plictisita, iar batranul meu tata turui din cealalta parte a acestuia striga:
- Esti nebun?! De ce dracului l-ai batut pe...
Nu il lasasem sa tremure, fiindca vocea mea turui nervoasa:
- Sa-si tina dracului gura, in mortii lui! A mintit, m-a mintit, iar eu am ranit persoana pe care o iubeam, tata! Merita sa pateaasca acel lucru! Nu vreau morala din partea ta, stiu ca am gresit, insa o persoana blanda cum era nu trebuia sa fie ranita. Am fost un cretin, dar el e si mai si!
- Fata... Ce i-ai facut fetei? intreba batranul ingrijorat, facandu-ma sa-mi arcuiesc buzele intr-un zambet. Era asa simpatic! El nu stia ca sunt bisexual, ba chiar mai mult imi placeau baietii, nu fetele. Il lasam insa sa se amageasca cu ideile sale, aflase si de cateva escapade cu barbati ale mele si nu paruse niciodata deranjat de acele lucruri. Am preferat insa sa las totul asa.
- Un lucru destul de rau... Dureros... Am ranit-o si imi pare rau. M-a iertat, nu e o problema asta, insa tipul ala a trebuit sa fie batjocorit nitel. Ma gandisem chiar sa-l chinui, sa-l...
- Axel, fii cuviincios! striga batranul uimit, iar eu ranjisem atunci. Tocmai ma barbierea, fiindca incepuse sa-mi creasca usor barba pe obrajii netezi, ceea ce nu imi placea. Eram ud din cap pana in picioare si al dracului de sexy. Ma gandisem chiar sa fac o poza pentru Sky, sa ma vada, nu gol insa. Mi-am trecut limba peste buze.
- Oricum... Ce e de facut? am intrebat oftand, iar batranul ma asigura ca va fi totul bine, nu aveam sa patesc nimic rau, dar trebuia sa ma duc neaparat la un control, la un psiholog din pricina irascibilitatii mele. Spre deosebire de mine, Sky era calmul intruchipat, pe cand eu eram tumultos, nerabdator si zapacit, nu gandeam ianinte sa vorbesc sau sa actionez.
Convorbirea se incheie, iar eu nu ma putusem abtine sa nu-mi fac o poza. Mi-am sters fata, apoi mi-am infasurat un prosop in jurul taliei si, privind in oglina, facusem poza pe care o doream. Nu era mana de profesionist, se vedea foarte clar asta, insa eram foarte sexy in acea '' tinuta ''. Mi-am trecut limba peste buze. Mi-as fi tras-o chiar si mie insumi daca as fi avut cum sa fac acest lucru.
Am iesit din baie, ducandu-ma catre dormitor. Mi-am luat la nimereala o pereche de boxeri pe mine si m-am aruncat in pat, adormind cu gandul la Sky si la excursia pe care aveam s-o facem cu revista la bai in curand. Speram ca totul sa fie bine, profesorul sau si producatorul sa accepte. Era insa o idee incantatoare, nu aveau cum sa nu accepte. Eram chiar entuziasmat la gandul acela si am inceput sa visez cu ochii deschisi.
Imaginile orgiei desfasurate cu putin timp inainte insa nu prea doreau sa-mi dea pace intr-un fel sau altul si ma simteam prost, ma simteam la fel de trist ca si inainte ,doar ca eram si fericit in acelasi timp. Oare Sky ma sarutase doar pentru a ma face sa ma simt bine ...? Sau pentru ca simtise nevoie sa faca acel lucru?
Am oftat din nou, revazand in fata ochilor mei cearsaful patat de sange de pe patul lui. Am adormit cu chiu, cu vai, visandu-l....
 
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
A picture of you - de MiraA - 22-04-2011, 09:59 PM
RE: [yaoi] A picture of you - de Beatrix LaVey - 10-12-2011, 10:47 PM
RE: [yaoi] A picture of you - de hiimera - 15-12-2011, 02:00 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:28 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 12-01-2012, 07:55 PM
RE: A picture of you - de Rain - 15-01-2012, 04:28 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 11-02-2012, 01:27 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:49 AM
RE: A picture of you - de Lexxu - 23-02-2012, 07:12 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 23-02-2012, 09:25 PM
RE: A picture of you - de PervyTeoYaoi_Shinee - 23-02-2012, 10:15 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 24-02-2012, 06:26 PM
RE: A picture of you - de rali2009 - 25-02-2012, 12:29 AM
RE: A picture of you - de Blue. - 25-02-2012, 05:13 PM
RE: A picture of you - de Rain - 25-02-2012, 11:06 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 03-03-2012, 11:28 PM
RE: A picture of you - de DiZ - 10-06-2012, 10:26 AM
RE: A picture of you - de MiraA - 10-06-2012, 09:39 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 10-06-2012, 10:06 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 11-06-2012, 11:11 AM
RE: A picture of you - de Ciquita - 11-06-2012, 03:48 PM
RE: A picture of you - de kame. - 12-06-2012, 08:48 PM
RE: A picture of you - de Rain - 15-06-2012, 08:00 PM
RE: A picture of you - de ArtieS - 15-06-2012, 11:45 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:46 PM
RE: A picture of you - de kame. - 15-07-2012, 07:47 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 15-07-2012, 08:13 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 15-07-2012, 09:41 PM
RE: A picture of you - de Rain - 19-07-2012, 05:28 PM
RE: A picture of you - de MiraA - 23-07-2012, 12:07 AM
RE: A picture of you - de hiimera - 23-07-2012, 09:05 AM
RE: A picture of you - de Lexxu - 23-07-2012, 10:12 AM
RE: A picture of you - de kyra_kyralyne - 24-07-2012, 04:06 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 12:42 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 12-08-2012, 09:17 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 20-08-2012, 10:05 AM
RE: A picture of you - de MiraA - 15-09-2012, 10:40 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 15-09-2012, 11:36 PM
RE: A picture of you - de Lexxu - 16-09-2012, 12:29 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:20 PM
RE: A picture of you - de RosetteFoxy - 12-10-2012, 08:08 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 13-10-2012, 08:01 PM
RE: A picture of you - de MiraA - 25-10-2012, 06:44 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 25-10-2012, 08:54 PM
RE: A picture of you - de kame. - 25-10-2012, 09:02 PM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 26-10-2012, 01:39 PM
RE: A picture of you - de RosetteFoxy - 27-10-2012, 06:00 PM
RE: A picture of you - de alice extreme - 01-12-2012, 08:03 PM
RE: A picture of you - de Elyy - 03-12-2012, 08:33 PM
RE: A picture of you - de caramele cu pedale - 07-12-2012, 09:39 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:53 AM
RE: A picture of you - de Marina. - 09-01-2013, 03:20 AM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 09-01-2013, 09:37 PM
RE: A picture of you - de Natsuru - 11-01-2013, 02:08 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 12-02-2013, 06:27 PM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 15-02-2013, 06:40 PM
RE: A picture of you - de Michee - 17-02-2013, 08:03 PM
RE: A picture of you - de Dream_great - 21-02-2013, 04:10 PM
RE: A picture of you - de Dream_great - 26-02-2013, 11:10 PM
RE: A picture of you - de Marina. - 23-03-2013, 02:52 PM
RE: A picture of you - de Kira's Scarlet - 31-03-2013, 08:12 PM
RE: A picture of you - de mko_darkangel - 26-05-2013, 11:04 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA sarah chan 3 2.582 17-08-2011, 11:39 AM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
12 Vizitator(i)